Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Galatasaray'da İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her şeye muhalefet olmayın bu kadar. Oyuncu alınmış hayırlı olsun deyip destek verceğinize Belhanda'da yaptığınız gibi daha şimdiden eleştiriye başladınız. Sizin için anadoludan alınan her topçu leş, alınıyorsa beleşe gelsin bedavaya oynasın. Orta sahaya alternatif arıyorduk işte Selçuku kesebilecek birisini bulduk getirdik buna sevinmemiz gerekir bizim. Ki bence Ndiaye gayet kaliteli bir isim. 7 milyona ne topcular alınırdı diyosunuz o paraya kaliteli birisi gelmezdi artık o paralara iyi futbolcu getiremeyiz avrupadan. Yaşı 30'a dayanmış avrupada alamayacağı maaşı bizde alabilecek olanlar hariç.

serdara 5 ona 10 arkadaslar bukadar parayi verip bu tur oyunculari almak basarimi simdi?
Ya gelecek sezon hangi butceyle transfer yapabilecekler?

NDIYAYE yasi 28 ??? ust duzey basarisi yok, bildigin kapali kutu..

cooooook buyuk bir kazik daha soktular dursuna

3.luk icin bukadar para harciyorlar, bu dursun serefsizi klubu enkaz altina soktu. bi 20 yil kendimize gelemeyiz.

serdara 5 ona 10 arkadaslar bukadar parayi verip bu tur oyunculari almak basarimi simdi?
Ya gelecek sezon hangi butceyle transfer yapabilecekler?

NDIYAYE yasi 28 ??? ust duzey basarisi yok, bildigin kapali kutu..

cooooook buyuk bir kazik daha soktular dursuna

3.luk icin bukadar para harciyorlar, bu dursun serefsizi klubu enkaz altina soktu. bi 20 yil kendimize gelemeyiz.

Yalniz adam 26 yasinda. 3 ay sonra 27 oluyor.

Yazmadan önce bakmakta fayda var. Ama bence de cok sacma paralar bunlar.

ne fark ederki, 1 yas?

osmanlispor disinda hangi takimda oynadigina bakarim. Osmanlisporda basarili olmak baska , Galatasarayda olmak baska. bence formanin yukunu kaldiramaz.
maksimum 4m verilmesi lazimdi, ve beni en cok uzende alt yapidan 3 oyuncu vermeleri. kesin ndiaye satisinda 10% pay + bir suru bonuslarda vardir.

eger direk katki verecek bir isime bukadar para verilseydi, katilirdim ama 27 yasina gelmis ve hic bir uluslar arasi tecrubesi olmayan bir oyuncuya bukadar para vermek bana gore intihar etmektir

Yalniz adam 26 yasinda. 3 ay sonra 27 oluyor.

Yazmadan önce bakmakta fayda var. Ama bence de cok sacma paralar bunlar.

Tabi ya ne güzel.

10 Milyon ödedigimiz Belhanda'ya 7 Milyon verip alternatif aliyoruz.

Selcuk ve belhandanin mevkisinde oynayabiliyor gerektiginde iki bölgede de oynar demek istedim alternatif derken.

Bu sneijdercilerde herseyi yanliş anlamaya hazirlar bi garezleri var gibi sanki.

Neyse sneijderden daha faydali olur diyorum badou ndiaye icin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt