Badou Ndiaye Resmen Stoke City'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Resmen Stoke City'de

Overrated herifin tekiydi.

Sırf çok konuşuyor ve enerjik diye tapıyor millet ama oyun görüşü kısıtlı ve pas kalitesi kötü olan bir orta saha oyuncusuydu sonuçta.

Puştluk yaptığını da unutmayalım. Ne halt yiyorsa yesin. Sezon sonu Stoke ile ligden düşme ihtimali hiç de az değil.

12 Milyon olayından dolayı 16-17 ye sattığımıza da sevinemiyorum açıkçası.

sent via GSC

orta sahamız ciddi güç kaybetti ama haddimizden fazla para harcadığımız için yapacak bir şeyimiz yoktu.

ndiaye ye kızanlar olmuş ama şöyle düşünün eğer gitmek istemese sezon sonuna kadar para alamayacak futbolcuları nasıl motive edecektik ? maaş sorunu git gide büyüyecek ve içinden çıkılmaz bir hal alacaktı.

Rakipleri de bu ligi de çok büyütüp yanlış yorumluyoruz.Şampiyonluk için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz şu anda.

Beşiktaş Bayern Münih sürecinde çok yıpranacaktır. Puan kaybı çok olacak. Fenerbahçe'ye 18 Ağustos günü bile ihtimal vermiyordum. Haklı çıktım. Aykut Kocamanlı ve Aziz Yıldırımlı Fenerbahçe şampiyon olamaz. Mümkün değil. Başakşehir'in ligin en kötüsüne attığı 5 golü gözünüzde büyütmeyin. Biz karakterli olduğumuz sürece bizi yenecek ekip yok. Fikstür avantajı bizde ama en karamsarı biziz.

O gitti diye değil Fernando'nun durumu sebebi ile karamsarlığa kapıldım. :(

Sarper Bey'e verdiğim cevabı dikkatli okuyun. Hiç ense karartıp karamsar olmayın. Şampiyon biziz.

Cok abartilan bir oyuncu olsa 16-17 milyon'a satilmaz

Orta saha oyuncusu olmasina ragmen topla cikislari ile ön plana cikan bir oyuncuydu,3 yildir oynadigimiz el frenlerinden sonra orta sahada tempoyu artirdi ama yarim sezon izleyebildik

Saglik olsun en azindan kulube para kazandirdi diyelim

Tempolu suratli bir orta saha oyuncusu.Izlemek de keyif veriyordu.Pas ve oyun gorusu olsa 50m olurdu zaten

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkes bonservise takik ama ben alacagini da birakirsa 8 milyona ulasan maas yukunu de hesap etmenizi oneririm , nihayetinde yerine biri alinmayacagina gore , en azindan simdilik bu da kar hanesine yazar

2 milyondan hesapladim cunku 750 bin eurolar anlasilan o ki osmanliya coktan odenmis

iyi de arkadaşlar bunu bilmiyormuş gibi konuşmayın
diayenin ilk fırsatta gideceği sözleşmesine koydurduğu şartlardan belliydi zaten

Üst Alt