Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou Ndiaye Takımımıza Kazandırılmalıdır

Hangisi?

• Belhanda

Kullanılan: 7 11.9%
  • Feghouli

Kullanılan: 15 25.4%
  • Gomis

Kullanılan: 5 8.5%
  • Badou N'Diaye

Kullanılan: 8 13.6%
  • Fernando

Kullanılan: 16 27.1%
  • Diger

Kullanılan: 8 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    59
Ya transferini falan gectim de bizim o övüne övüne gögsünü kabartan scout ekibi niye böyle adamlari bulamiyor?

Yok bilmem kac yüz bin oyunculuk DATABASE'imiz var diyordu o Utkucan hiyari, napalim senin o database'ni hic bir halta yaramiyorsa.

Dünyanin turnuvada gördügü 12 Milyonluk Bruma'yi bize scout basarisi diye kakalayan scout ekibinden bahsediyorum ne de olsa.

Ya transferini falan gectim de bizim o övüne övüne gögsünü kabartan scout ekibi niye böyle adamlari bulamiyor?

Yok bilmem kac yüz bin oyunculuk DATABASE'imiz var diyordu o Utkucan hiyari, napalim senin o database'ni hic bir halta yaramiyorsa.

Dünyanin turnuvada gördügü 12 Milyonluk Bruma'yi bize scout basarisi diye kakalayan scout ekibinden bahsediyorum ne de olsa.

O database var ama kullanacak beyin yok sorun da orada :D

O database var ama kullanacak beyin yok sorun da orada :D

Bir video paylasilmisti gecen bizim kulübün scout ekibi hakkinda. O video'yu izlerken kac defa "Hadi lan ordan " ve "Hass..tir" dedim.

Öyle anlatiyorlar ki gören de süper is cikariyorlarmis sanar, en komigi neydi biliyormusun herif Sabri'yi Semihi falan övdü altyapi basarilari falan diye :asd:

Bende ilk kim acacak bu konuyu diye bekliyorum. Su an 10 demiyeyim, cünkü benim fikrim bu pozisyon icinde degisik, daha dogrusu ofansif orta saha oynuyor bu sene. Selcuk ile Sneijder arasinda oynayabilirmi diye bir düsünmek lazim, ki asil pozisyonu da odur. Önceden merkezde daha defasnfi bir görev ile oynuyordu...
Keita´nin merkez versiyonu gibi. Kisa pas oyunu iyi degil, cok fazla key pass arayan adamda degil. Ancak delici bir oyuncu, topu alip, cok rahat adam gecip, alan kat edebiliyor... Cok iyi hareket ediyor ileri alanda, ve gol pozisyonlarina giriyor.

Galatasaray´da zaten sadece pasci oyuncular var, ve ileride hareketlilik yok. Yani ihtiyac duyulan bir oyuncu tipi... Ancak kac para istenir o mechul...

Böyle devam ederse ya ayni Alfred N´Diyaye, ve Bakambu gibi avrupaya iyi bir paraya, yada Niasse gibi Rusya´ya gider...

Carole cok basarili bir scout transferiydi, Jose´yi de fena bulmuyorum. 350 bin liraya bu adami alsaydik zamaninda, iyi steal bulmus olurduk. Bu Skandinav liglerinde, cok iyi paraya, kaliteli oyuncu bulunuyor son yillarda artan bir trend.

Son düzenleme:

Umit gundogan salih dursun yigit gokoglan ontivero gibi buyuk yetenekleri (!) bulup bize iteleme pesindedirler. Sonra "Mancini istedi" deyip bizi gerizekali yerine koyarlar!

Bi dakka bi dakka databasemizi gorunce drogba'nin agzi acik kaldi bikerem.

Üst Alt