Badou'nun Aslında Sneijder'in Yerine Alındığı Gerçeği - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Badou'nun Aslında Sneijder'in Yerine Alındığı Gerçeği

senin saydigin o tüm özellikleri acik oynayan bir rakip karsisinda yapmistir diye tahmin ediyorum
bize böyle adamlardan hayir gelmez
önündeki oynayan oyunculari akil dolu bir pas ile pozisyona sokamadiktan sonra ne yapayim ben bunu
rakip kapandiktan sonra topla dikine gidemezsin ara pasi, duvar pasi denemen gerekir en kötü
tudor yakinda yine cikip takimda kreatif oyuncu eksikligi var diye aglar ayni ostersund macinda yaptigi gibi

Sokamaz degil ki. Badou´nun iyi paslar attigi da var, sonucta buraktan bahsetmiyoruz. Adamin teknigi iyi. Ama sürekli kafasini kaldirip, ara pas kovalayacak bir oyuncu degil. Tarzi da degil onun. Ileride mesela yillardir cogalamiyoruz, Belhanda´nin arkasina badou yu koyarak, bu sorunu tek forvet kalarak cözmek mümkün mesela.
Acikcasi ben badounun dar alanda, cok etkili calimlar atabildigini gördüm. Ve fizik olarak da güclü. Dar alanda da rakiplerini yikabilen bir oyuncu, yani omuz koyup karisik ceza sahasi icinde, top kontrol edebilir.

Sneijder gitmeden Belhanda'ya 10 numara verilmis sonra Badou Wes'in yerine geldi diyorlar.

C.Ergün 8 numara alacagiz demedi mi? Dedi.

Sonra Ndiaye geldi mi? Geldi.

E tamam hadi konu kapanmistir.

Tolga'nın futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Selçuk bir zamanlar futbolcuydu. Ndiaye bu ikisinden de kötü olamaz. Şampiyonluk için yeterli olabilir mi? Onu zaman gösterir. Havada görece etkisiz ama yerde iyiyse Fernando ile iyi bir ikili oluşturabilirler.

Geçen sene hep ndiaye diyorlardı. Burada ve başka yerde de badou yu görünce acaba ndiaye Osmanlı'yı hatırlatır farklı bir oyuncu havası katsın diye özellikle mi önadını pazarlıyorlar diye düşündüm

olabilir sonuçta ismi bilmemnedursun diye okunan oyuncuyu kolbein diye yutturmaya çalıştı bu yönetim :)

sigthorsson_7155.jpg

adem çakır badou ile ilgili yorumun varsa okumadım.sence basarılı olacak mı?yorumuna guveniyorum.yorum yaparsan sevinirim.
Cok farkli stilde bir oyuncu. Badou ne merkezde, ne de forvrte arkasi siritir. Hatta biraz fantesi ile, sol ve sag kanat bile oynar. Bir pasör degil, sut teknigi de üst düzey degil, ama diger özellikleri 10 üzerinden 8 en az.

Son düzenleme:
adem çakır badou ile ilgili yorumun varsa okumadım.sence basarılı olacak mı?yorumuna guveniyorumyorum yaparsan sevinirim.

Bir kac satir yazdim. Badou uzmani Aydin Aslan kardesimizdir, ama aramizdan ayrildi maalesef.
Badou cift yönlü, güclü bir orta saha oyuncusu. Bire bir özelligi cok iyi, ve gole yakin bir oyuncu.
Top ile alan kat edebiliyor, yani topu ileriye tasimakta sikinti yasamayiz artik. Ayni zamanda hücuma da hizli cikabildigini not etmek gerekir. Ileride cogalamiyorduk yillardir, Badou´nun Belhan´da nin arkasinda oynamasi demek, uzun bir depar ile sekilde, hücumlara katilabilmesi anlamina geliyor.

Cok farkli stilde bir oyuncu. Badou ne merkezde, ne de forvrte arkasi siritir. Hatta biraz fantesi ile, sol ve sag kanat bile oynar. Bir pasör degil, sut teknigi de üst düzey degil, ama diger özellikleri 10 üzerinden 8 en az.

Pasor olmayan ve sut teknigi olmayan orta sahanin diger ozellikleri 10 olsa ne yazar. Hicbir zaman ust duzey olamaz.

Bomboş konu Badou tam bir box to box oyuncusu Osmanlı onu forvet arkası gibi kullanıyordu çünkü hem defansif hem ofansif özellikleri olan bir oyuncu, Osmanlı kontra atak oynuyor ve çift ön libero + bir box to box şeklinde kuruyor orta sahayı vs vs. başarılı olur olamaz oraları tartışılır ama Badou'nun özellikleri "CM" oynamaya gayet uygun ve Sneijder yerine falan alınmadı. Aynı şekilde Selçuk'un kesilip kesilmeyeceğini de bilemeyiz bu transfer ile ama her türlü makul bir transfer yaptık böyle boş konular açmanın alemi yok.

7,5 milyon € makul diyor arkadaş.

Bu transfer tam da ihtiyacımıza uygun yapıldı. Hem defansif hem de ofansif yönü iyi bir futbolcu bulmak zor iş, eleştirilmek için eleştiri yapmayın. Ndiaye başarılı olacaktır.

GS da geniş alan bulamayacaktır.bence osmanlıda oynadıgı futbolu beklemek hayal.gol kralı aatıf,amrabat,youla ve niceleri anadolu da parlayıp iyi paralara gittikleri 3 büyüklerde sönüp gitti.ben geniş alan bulamayacağı için öne topu osmanlıspordaki gibi rahat taşıyamacagını düşünüyorum.inşallah sen haklı çıkarsın iyi iş yapar.yorumun için teşekkür ederim.
Bir kac satir yazdim. Badou uzmani Aydin Aslan kardesimizdir, ama aramizdan ayrildi maalesef.
Badou cift yönlü, güclü bir orta saha oyuncusu. Bire bir özelligi cok iyi, ve gole yakin bir oyuncu.
Top ile alan kat edebiliyor, yani topu ileriye tasimakta sikinti yasamayiz artik. Ayni zamanda hücuma da hizli cikabildigini not etmek gerekir. Ileride cogalamiyorduk yillardir, Badou´nun Belhan´da nin arkasinda oynamasi demek, uzun bir depar ile sekilde, hücumlara katilabilmesi anlamina geliyor.

Üst Alt