Bafétimbi Gomis, Aleyna Tilki Hayranı Çıktı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafétimbi Gomis, Aleyna Tilki Hayranı Çıktı!

Mukemmel bi sarki her sabah sicarken dinlerim
s-66e1fd87660dff26009427d8a06dd0bebd06c7ec.jpg

TapaTalK

İlk defa Gomis'in videosunda dinledim; ne yalan söyleyeyim beğenerek dinliyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dürüst bir şekilde şarkıyı beğendiğini söyleyenlere sonsuz saygı ve sevgiler... Arabalarda olsun, kafelerde olsun günde en az 10-15 kez duyuyorum bu şarkıyı, sorsan kimse beğenmiyor. Bir dönem seçimlerde böyleydi, sorsan kimse oy vermiyordu :D
Cinlama sarkisi dandikti de bu iyi. Dinlemekte beis gormuyorum. Serkan rdasim bana katilacaktir.

Dürüst bir şekilde şarkıyı beğendiğini söyleyenlere sonsuz saygı ve sevgiler... Arabalarda olsun, kafelerde olsun günde en az 10-15 kez duyuyorum bu şarkıyı, sorsan kimse beğenmiyor. Bir dönem seçimlerde böyleydi, sorsan kimse oy vermiyordu :D
Yasli basli adamsin ustat,yasitlarin Ferdi Ozbegen dinlerken, Aleyna Tilki dinlemen beni uzdu

Yasli basli adamsin ustat,yasitlarin Ferdi Ozbegen dinlerken, Aleyna Tilki dinlemen beni uzdu

Dinlemiyorum ki :D

Orada burada çok duyuyorum, sorsan kimse dinlemiyor diyorum. Ha dinliyor olsam çekinmeden dinliyorum derdim, Türkçe pop dinleme huyum yoktur Türkçe olarak eskiler(ilhan irem falan) ve türkü dinlerim.

Ayrıca doğum gününü kutladığım mesajı beğenmemişsin, bir ara el atmayı unutma.

Üst Alt