Bafetimbi Gomis Transferinde Maliyet Sıkıntısı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bafetimbi Gomis Transferinde Maliyet Sıkıntısı!

Balotelli'ye 3 yil kontrat ve 5M yillik versen kosa kosa gelir. 15.5 nedir böyle yasli bir cöp icin?

Gerçekten Gomis gelse Eren'den çokta farklı olmayacak Gomis'in tek özelliği ceza sahası golcüsü

Biz topu forvetle kaç kere ceza sahasında buluşturabiliyoruzki Gomis gibi ceza sahası golcüsü alma peşindeyiz

Ya Balotelli gibi topla oynayan bir forvet lazım
Ya Bacca gibi araya kaçan bir forvet

Gerçekten Gomis gelse Eren'den çokta farklı olmayacak Gomis'in tek özelliği ceza sahası golcüsü

Biz topu forvetle kaç kere ceza sahasında buluşturabiliyoruzki Gomis gibi ceza sahası golcüsü alma peşindeyiz

Ya Balotelli gibi topla oynayan bir forvet lazım
Ya Bacca gibi araya kaçan bir forvet

gomis savunmaları dağıtan bir st, eren korkak oynuyor, tıpkı burak gibi.

bacca cok farklı bir st, süper ligi kevgire cevirir.

Reis elimde olsa Eren'i de satar Duvan Zapata(kiralık)+Bacca yaparım forvet hattını

Zapata defansı bozan yıpratıcı forvet
Bacca tam anlamıyla golcü forvet

olması gereken bu zaten. 10 numara formasyonu bize göre degil.

bacca nın yerine v.love bile cok iş yapar. acıkcası bacca yı getirebilmek büyük iş, sanmıyorum..

olması gereken bu zaten. 10 numara formasyonu bize göre degil.

bacca nın yerine v.love bile cok iş yapar. acıkcası bacca yı getirebilmek büyük iş, sanmıyorum..

Gerçekten bir yere yıldız gelecekse o mevki forvet olsun kesinlikle karşılığını verebilecek birisi Bacca milan'dan kesin ayrılacak

adam akıllı bir yönetim olsa tutup kolundan getirebilse keşke ...

Bacca alinmali dunya kupasi var seneye hayvan gibi oynayacak ha aboubakar hiyarina da salca olmak lazim alamasan ortaligi kizistirmis olursun en kotu

Üst Alt