Balotelli'nin Menajeri :''Şimdilik Birşey Söyleyemem'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Balotelli'nin Menajeri :''Şimdilik Birşey Söyleyemem''

ESCLUSIVA IVM, De Giorgis (ag.Fifa): “Balo al Galatasaray? Mancini è in vacanza…”

Z_Balotelli21.jpg

İtalyan menajer Giorgio De Giorgis, Galatasaray ve Mario Balotelli ile ilgili çıkan dedikodular hakkında kısa bir açıklamada bulundu.

Çizme basınına konuşan FIFA menajeri De Giorgis, "Bana bu konuda gelmiş bir bilgi yok. Mancini şu anda tatilde. Bu yüzden konu hakkında bir şey söyleyemem" ifadelerini kullandı.

De Giorgis, "Mancini'nin böyle bir forvete ihtiyaç duyduğunu söyleyebilir miyiz?" sorusuna ise temkinli yaklaştı ve "Dürüst olmak gerekirse bu konuda ne dersem yalan söylemiş olurum" yanıtını verdi.

ESCLUSIVA IVM, De Giorgis (ag.Fifa): "Balo al Galatasaray? Mancini è in vacanza..." - il vero Milanista | Testata Giornalistica su calcio e Milan diretta da Luca Rosia

Hayirdir?

Ben inanmiyorum haberlere ama haberlerin cogalmasi ve üstelik yabanci kaynakli olmasi beni hernekadar Messi zu GS haberi gibi gercekci olmayan haber olsada heyecanlandiriyor :)

Öhöhöhö, Yok artik Lebroooon Jaaaames diyecemde, Balotellininde geride kalan bir tarafi yok yeani. Müthis sükse + havva katar takima.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=vdNQNfKAuKM[/media]

Ilk golde zordu, ama özellikle ikinci gol nasil cakmisti ama Almanyaya.

beyler Balotelli gelirse saaaaaaaaaaaaaaaaayet

Burak , Drogba, Sneijder ve Balotelli kardesimizin ayni anda sahada olabilecegi bir kadro mevcutmudur

tesekkurler.

Öyle bir kadro yok ama Burak ve Balo'yu kanatlara salarız :D

4-2-1-2-1 oynarız Selçuk ve Melo'da at gibi koşar artık yapacak birşey yok :D Dur hemen yazayım çok pis gaza geldim :D

-------------muslera-------------

sabri----gökhan----semih----Alex

-----------melo---selçuk---------

-------------sneijder-------------

Balo-------------------------burak

-------------Drogba--------------

6 yabancılı efsane kadromuz :p

Üst Alt