Barcelona'nın Sponsoru, Coutinho Transferini Duyurdu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barcelona'nın Sponsoru, Coutinho Transferini Duyurdu!

Dembele transferi dünya futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük kazığı olur mu sizce ?

Sanmam güncel piyasa için çokta anormal bir rakam değildi maliyeti. Dembele çok yetenekli ve oyun zekası iyi. Oyun sistemine tam olarak alıştığında adını Barcelona tarihine yazdıracak performansı göstereceğini düşünüyorum. Sakatlanmasaydı keşke...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Oo öyleyse müthiş o zaman. Mesutla tarzları farklı ama Barça'nın 2 ofansif orta sahayı aynı anda oynatacağını pek sanmam. Oynatacakları zamanlar için de Iniesta var. Busquets'in önündekilerden biri Rakitic/Paulinho olur. Paulinho'yu çok güzel kullanıyorlar bu arada, acayip şaşırdım performansına.

Tuhaf ama şaşırtıcı değil. :asd2: Kağıt üzerinde 4-1-4-1 yazınca 8 numara oluyor çünkü(!). :D
Bu transferin başlıca sebebi zaten Iniesta'nın 34 yaşında olması. Thiago'yu yok paraya vermeselerdi belki onu hazırlayabilirlerdi ama bir türlü beklenen adam gelmedi. Carlos Alena denenebilir diyordum ama hoca çok cesur çıkmadı.

Mesut gereksiz bence de katılıyorum. Şu an en büyük sıkıntı hem 8 numara koordinasyonu hem de orta sahaya mücadele gücü katacak bir adam ona para harcamaları lazım.

Hoca yapıyı nasıl değiştirecek merak ediyorum ama. Paulinho 8 numara oynamıyor ama daha ofansif bir rolde oynuyor daha çok ki o işi yaptırırlarsa Coutinho - Dembele - Messi - Suarez'in arkasını toplayamazlar, Rakitic ise oyun içinde pasif kalıyor.

Daha bunun Suarez'i , Rafinha'sı var birine çöküp alabilsek keşke.

Diziliş önemli değil ya Bruyne serbest oynuyor, ofansif koordinasyonu sağlamak onun görevi daha çok.

Kesinlikle beklenenin altında kalacak.
Kumaşı barca seviyesinde değil.
Daha doğrusu barcayi sırtına alıp taşıyacak isim değil.
Öyle çalışkan bir oyuncu da olmadığına göre barca çok fazla ortasaha zaafiyeti yaşayacak.

Gün yüzü görme DURSUN!

Liverpoolu izlerken en keyif aldığım yönleri en başta Coutinho olmak üzere hücuma çok akıcı ve rahat çıkmaları.Bazen rakip ceza sahasına sanki kimse yokmuş gibi top taşıyorlar ve sanki her atakları gol olacak gibi ama ceza sahasının içine girince çok saçmalıyorlardı.Şimdi ceza sahasının içinde Messi ve Suarez olacak.Ortaya muhteşem birşey çıkabilir.

hqdefault.jpg

Üst seviye oyuncuların fiyatları bukadar uçması bizi ilgilendirmez de orta seviye oyuncuların fiyatları da yukarıya doğru ilerlediği vakit sorun olur bizim gibi kulüplerin veya daha küçük kulüplerin.

Mesela asamoha 4 milyon deniliyor. Bu fiyat tabanı 10 milyon seviyelere oluşursa bir çok kulüp zorlanır ve yarıştan uzaklaşır zorunlu şekilde

Üst Alt