Barış Özbek Ankaragücü maçında ne yaptı ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış Özbek Ankaragücü maçında ne yaptı ?

Cevap: Barış Özbek Ankaragücü maçında ne yaptı ?

O harika vidyoyu izledikce guluyorum. Baris tam pas verecekken yapilan zoom, pas verirkenki ustaligi ve sonrasinda Pino'nun o igrenc pasa kosmayi birakmasi. Harika. Sonrasi da muthis, hele kornerdeki bacak kaldirmasi ve kafa topuna yaptigi muthis ziplama hareketi ve bu hareketlere uygulanan yesil cerceveli zoom.

Ibretlik bir video

No look pasa okadar güldümki yazıklar olsun bu adamda futbolcu olmuş bide bizim 11imizde oynuyor..

O değilde no look pas videosundaki yorumlar fena fena :D

bildğin öküz sürüsünün içine koysanız ,2güne kalmaz dışlanır

bağ bayır tek takılır,ama bizim yönetim hala anlamadı

Oha bunu kim yazdı ya:lol:

[video=youtube;1D3CcRJUsks]https://www.youtube.com/watch?v=1D3CcRJUsks[/video]:(

O değilde no look pas videosundaki yorumlar fena fena :D

Oha bunu kim yazdı ya:lol:

Stay with us B8. You are the ambassador of football. We have offered a bid from Everton, Liverpool, Roma and O. Lyon for Baris Ozbek. He is a gentleman, a hero , a sprinter. He is our magician

ben yazdim bunuda :D

Peki Barış no-look pas yapar da Ayhan yapamaz mı kardeşim. Alasını yapar hem de... İzleyin karar verin

[video=youtube;5V-IyzU_Pjs]https://www.youtube.com/watch?v=5V-IyzU_Pjs&feature=related[/video]

Bu adama biri yeteneklerinin üst düzey olduğunu söylüyor buda böyle saçma sapan şeyler yapıyor ula biraz basit oyna no-look paslar ronaldo vari ayak hareketleri bari yapabilse dişimi kıracam her pası rakibe kritik yerde pası rakibe verince gol yiyoruz.İsabetli bir pas attığı gün kurban kesecem gittiği gün Dansöz getirecem.Bravo Sezgin almanya 3.liginden müthiş bir yıldız getirdin bize pas atmayı bilmeyen artistlik yapmaya çalışıp komik duruma düşen hatalı pasları yüzünden gol yedirten sadece koşan bir adam getirdin önünde saygıyla eyiliyorum büyük profesyonel.Barış sprinter atlet olsaydı daha başarılı olurdu.Bu adam koşuyor diye 3.5 senedir boşboşa takımda verdiği katkı ne diye sorsan cevap veremezsin ama zararlarını anlat deseler 500 sayfalık bir kitap oluşturursun.Bu adamda suç yok onun yeteneği bu kadar bu adamın futbolcu olmadığını göremeyen 3.5 senedir takımda tutanların hiç suçu yok sankide kimse onu alanlara küfür veya hakaret etmiyor herkes Barış'a sallıyor adam parasını alıyor beleşe para hayatını yaşıyor Sarp'da böyle yetenek 0 ama adamı alıp getirenlerin günahı yok Sarp suçlu barış suçlu.Kaplumbayı koşturabilirmisiniz ? Bu adamların kapasiteleri bellidir ve bunun üzerine çıkamazlar bu adamlarla kadro oluşturup Şampiyonluk veya Uefa'da final hedefi koyabilirmisiniz ? Bizim yönetimimiz bu kaplumbaları koşturmayı denedi imkansızı denedi bu kazmalarla üstün başarıları hedefledi.Gerçi bu adamlarla bu hedefleri koyan adama deli derler,John Benjamin Toschak geçiyo derler,Milleti Aptal yerine koyuyo derler bilmem anlatabildimmi.

Benim bildigim no look pass belli bir bölgede bulunan arkadasina bakip ters yönde bulunan oyuncuya topu atmaktir. Baris taç çizgisine bakip topu auta atiyor, ne anladim ben bu isten.

Bu adama biri yeteneklerinin üst düzey olduğunu söylüyor buda böyle saçma sapan şeyler yapıyor ula biraz basit oyna no-look paslar ronaldo vari ayak hareketleri bari yapabilse dişimi kıracam her pası rakibe kritik yerde pası rakibe verince gol yiyoruz.İsabetli bir pas attığı gün kurban kesecem gittiği gün Dansöz getirecem.Bravo Sezgin almanya 3.liginden müthiş bir yıldız getirdin bize pas atmayı bilmeyen artistlik yapmaya çalışıp komik duruma düşen hatalı pasları yüzünden gol yedirten sadece koşan bir adam getirdin önünde saygıyla eyiliyorum büyük profesyonel.Barış sprinter atlet olsaydı daha başarılı olurdu.Bu adam koşuyor diye 3.5 senedir boşboşa takımda verdiği katkı ne diye sorsan cevap veremezsin ama zararlarını anlat deseler 500 sayfalık bir kitap oluşturursun.Bu adamda suç yok onun yeteneği bu kadar bu adamın futbolcu olmadığını göremeyen 3.5 senedir takımda tutanların hiç suçu yok sankide kimse onu alanlara küfür veya hakaret etmiyor herkes Barış'a sallıyor adam parasını alıyor beleşe para hayatını yaşıyor Sarp'da böyle yetenek 0 ama adamı alıp getirenlerin günahı yok Sarp suçlu barış suçlu.Kaplumbayı koşturabilirmisiniz ? Bu adamların kapasiteleri bellidir ve bunun üzerine çıkamazlar bu adamlarla kadro oluşturup Şampiyonluk veya Uefa'da final hedefi koyabilirmisiniz ? Bizim yönetimimiz bu kaplumbaları koşturmayı denedi imkansızı denedi bu kazmalarla üstün başarıları hedefledi.Gerçi bu adamlarla bu hedefleri koyan adama deli derler,John Benjamin Toschak geçiyo derler,Milleti Aptal yerine koyuyo derler bilmem anlatabildimmi.

Adam baya dolmuş beyler.Ama haklı.

Beyler bir önerim hani çşitli organizasyonlar yapıyorsunuz ya.Şimdi de Barış'ı dövme operasyonu düzenleyeceğiz.Ciddi söylüyorum katılan olurmu?

Kendisini 5 yıldızlı futbolcu kategorisine koyarak, 5 yıldızlı futbolcu tanımında devrim yaratan Hagi'ye sevgilerimi sunuyorum.

her futbolcu üstün pas yeteneneğine sahip olmak durumunda değil. o zaman basit oyna, yerden kısa paslar yap. nedir havadan uzun topla koşu yoluna paslar, deparla çıkarken tek top denemeler. yapamıyorsun işte, al topu tut ayağında, basit bir pas at yanındaki veya önündeki adama. yerden kısa pas atarsa kötü oyuncu gibi görünecek sanıyor sanırım. hep zorlama, hep zorlama.

10380872.jpg

Üst Alt