Barış Özbek Trabzonspor'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Barış Özbek Trabzonspor'da

Cevap: Barış Özbek Trabzonspor´da iddiası!

uefa transferi sitesinde manşete taşıdı....

1282.jpg

:asd::asd::asd:

barışın resminin üstündeki ifade herşeyi açıklıyor sanırım...

Cevap: Barış Özbek Trabzonspor´da

ev arkadaşım trabzosporlu geçen yıllarda beraber kahvede ts maçlarını seyrederdik kahvedeki tsliler az mı söverdi selçuğu ben arkadaşa selçuk gibi bi adamı nasıl söversiniz şuan bizde olsa baş tacı ederdik derdim o da bana selçuk kazmanın teki derdi şimdi kıymetini bildiler

selçuk inan'a söven baris'a kim bilir neler yapar

ahahahah trabzonlu kardeslerim ne adamsiniz ya, pis gülüyorum yarim saattir

trabzonlu arkadaslar "misilleme" yaptilar diye bizim foruma girip, yorumlari okuyorlar, bu olay bize ne kadar koymus, bunu ögrenmek icin giriyorlar, sonra kendi forumlarda "adamlar dalga geciyorlar" diyorlar ))))))))))

ahahaha, trabzonlu arkadaslar "misilleme" yaptilar diye bizim foruma girip, yorumlari okuyorlar, bu olay bize ne kadar koymus, bunu ögrenmek icin giriyorlar, sonra kendi forumlarda "adamlar dalga geciyorlar" diyorlar ))))))))))

Trabzon dostluk ilişkilerini dondurmaya karar vermişti Selcuk İnan'dan sonra biz de buna benzer bir tepki koyabiliriz aslında :p

ulan, adamlar seneye sampiyonlar liginde olacaklar belkide, en kötü ihtimal avrupa liginde, ama takimin en iyi oyunculari gitti, üstüne baris gibi bir transfer geldi, kendimi bunlarin yerine koydum da, gercekten dramatik birsey.

Bknz: B.Yilmaz!

Senol Günes parlatir.

Burak anadolu kluplerinde hep etkili oynadı cünkü serbest oynatıldı Trabzon'da oldugu gibi, Fener ve Besiktas'ta bundan basarılı olamadı, ki milli takımda da olamaz kanımca.. Tabi bunu Senol Gunes'in gormesi marifettir bisey demiyorum fakat Barış'ta ne gördü merak ediyorum :)

ünal başkan demeç versin.trabzonsporla dostluk ilişkilerini dondurdugumuzu söylesin.barışı almadan önce keşke bize söyleselerdi desin :asd:

birde sey, burak, burak diyip duruyorlar, barisida adam eder senol diyorlar

burakta kapasite vardi, sorun kafada idi ama barista hem kapasite yok, hem kafa.

Şenol Güneş eğer Barış'tan da verim alırsa helal olsun. Çok çok düşük bir ihtimal, fakat imkansız değil.

Üst Alt