Baros Antremandan Kovuldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Antremandan Kovuldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Baros Antrenmandan kovuldu

Şuan sert bir tepki vermeyeğim lakin olurda Hagi güzel güzel açıklarsa sebebini Floryayı bombalarım. Madem ağzın var konuşabiliyorsun, Misimovic olayında niye açıklama yapmadın diye.

Bakalım, beklemedeyiz.

Hagi, Baros'u kovdu!

Lig TV'nin verdiği habere göre; Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Çek yıldız Milan Baros'u antrenmandan kovdu.

lan bu olmaz işte floryayı basarım misiyi zor kaldırdım zaten baros en sevdiğim futbolcu takımda kaldıramam :42::42::42::42::42:

hagi anlaşılan tazminatı alıp steuanın başına geçmek için yaptı bunu benim için bitmiştir hagi :42::42::42:

Ben dedim.Hagi

Arda

Baros

Kewell

Pino'yu da kovup Romen Ligi'ini STSL'ye taşıyacak diye.

Kadro dışı demiyor ama bırakır herhalde.Tamda Baros Fener'i boş geçmez diyordum.sahada onun kadar savaş başka oyuncu mu var!

Bir şeyler yazsam yine dar görüşlü adamlara iki saat laf anlatacağım.

O yüzden "yorumsuz" bir olay olarak nitelendiriyorum.

Baros, Hagi kadar efsaneymiş gibi Baros yüzünden Hagi'yi silmeye kalkanlar olmuş hemen, komedi. :)

Olayın aslı astarı çıksın hele bir ortaya, öyle yorum yapılması en sağlıklısı.

Ankaragücü maçı öncesi Galatasaray'da şok olay!

Lig TV'den son dakika olarak duyurulan gelişmeye göre Teknik Direktör Gheorghe Hagi, tartıştığı Baros'u idmandan kovdu!

Bahri Havadır'ın haberine göre Rumen teknik adam, çift kale maçta yedek takıma verdiği Baros'un çeşitli şikayetlerde bulunması ve tartışmanın uzaması üzerine, Çek futbolcuyu idmandan kovdu!

(Ligtv.com.tr)

Hagi Baros'u kovdu!

Ankaragücü maçı öncesi Galatasaray'da şok olay!

Lig TV'den son dakika olarak duyurulan gelişmeye göre Teknik Direktör Gheorghe Hagi, tartıştığı Baros'u idmandan kovdu!

Bahri Havadır'ın haberine göre Rumen teknik adam, çift kale maçta yedek takıma verdiği Baros'un çeşitli şikayetlerde bulunması ve tartışmanın uzaması üzerine, Çek futbolcuyu idmandan kovdu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt