Baros Gidiyor Gignac Geliyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros Gidiyor Gignac Geliyor

Cevap: Baros Gidiyor Gignac Geliyor

gignac nasıl kilolu la. adam tazı gibi koşuyor. valla gelcekse baros gidebilir. sorun olmaz. ama bizimkiler bukadar para verirmi. tam verince kasıyorlar. ayrı ayrı aynı parayı verince daha ucuza halletik zannediyorlar transferleri:)

Gignac arkadas bu ya ,eger geliyorsa 3'e 5'e bakmasinlar ,A.Sezgin'ligin alemi yok paramizla rezil olmayalim .Forvet mevkii cag atlar ,cunku ben de Baros'a guvenilmez diyenlerdenim ,bu adamla yola falan cikilmaz.

Video'dan ne kadar fırsatcı bir santrafor oldugunu anlarsınız.

[video=youtube;0fwLV4IzDU4]https://www.youtube.com/watch?v=0fwLV4IzDU4[/video]

Portal'deki haberleri saglam kaynaklardan degil de, uyduruk gazetelerden derleyecekseniz miktari kaliteye tercih ediyorsunuz, ve o haberler en ufak bir ise yaramiyor demektir.

Mesele derleme yapmaksa buraya girebildigimize gore gazeteler.com gibi bir siteden de herhangi bir habere ulasabiliriz degil mi? Asparagas veya masabasi haberciligi buraya tasimasaydik daha iyi olurdu.

Gignac eski Gignac değil. Ama gene de gelmesini isterim. Top tutan, gerektiğinde çalım atabilen güçlü bir forvetimiz olur.

Bu dakikadan sonra alabilecegimiz en iyi forvet olur ama Ozan, degil mi?

Yani elimizi attigimiz dal kuruyorken ve Forlan, Drogba, Adebayor isimlerinden Podolski'ye 'dusup' onu dahi getiremedigimizi hesaba katiyorsundur umarim. Adnan Ozturk ve Galatasarayimizin Fransa ile yakin iliskilerini kullanarak yapabiliriz zaten bunu yaparsak ama hic ihtimal vermiyorum.

Yani elimizi attigimiz dal kuruyorken ve Forlan, Drogba, Adebayor isimlerinden Podolski'ye 'dusup' onu dahi getiremedigimizi hesaba katiyorsundur umarim. Adnan Ozturk ve Galatasarayimizin Fransa ile yakin iliskilerini kullanarak yapabiliriz zaten bunu yaparsak ama hic ihtimal vermiyorum.

Pavlucenko'dan genc ve iyi. Dogrusun aslinda.

Ben hayla podolski'yi bekliyorumt

Tabii.

Hatta Marsilya'yla o kadar yakin iliskilerimiz vardi ki Ribery'i belese verdik zaten.

Tabii.

Hatta Marsilya'yla o kadar yakin iliskilerimiz vardi ki Ribery'i belese verdik zaten.

Ayni Ribery nasil Fransa'nin en buyuk yildiz adaylarindan birisi olarak one cikmaya baslamisken Fransizlari da sasirtarak devre arasi getirildi peki Burak, hic onu dusundun mu?

Dusunmedigin icin yazdin zaten.

Bu kulubun Fransa ile olan tarihsel bagini bilmiyorsan ogrenmek icin gec degil.

Üst Alt