Baroş-Gökhan Töre takası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baroş-Gökhan Töre takası!

Cevap: Baroş-Gökhan Töre takası!

Baros Gökhan gelse de gelmese de gitsin. Yerine daha iyi bi forvet alınsın. Tamam kral falan da duygusal davranmaya gerek yok. Hoca 2-0 gerideyken yedek kulübesine bakıp Baros'u görse ne kadar güvenebilir ki maçın çevrileceğine?...

gökhan törenin millii takımda 11 de oynamamısana sasıyorumm hep oguz cetin yuzunden bize mutlaka gelme sag kanatt için ilaç olurr ama baros gitmesin yaa

Ben fazla abartıldığını düşünüyorum Gökhan Töre'nin. İyi oyuncu ama Mertan'dan fazlasını görmedim. Boş alan futbolcusu, şut falan da yok. Sağ bek olur bu adamdan. Forvette gol atamayan adam oynatmayacaksın.ç

Valla süper ötesi olur.Gökhan Töre çok süratli bir isim ve bizim de böyle bir oyuncuya ihtiyacımız var.Ayrıca bir kanatda her türlü Türk bir oyuncu olmalı ama Kazım o seviye için ancak yedek olabilecek kapasite de.Sol tarafa da Riera yerine bir yabancı alınır sene sonu ve oraya Engin Baytar konur sene sonuna kadar .Böylece devre arası bir santrafor,bir de orta saha takviyesi+Gökhan Töre bizi kotarır bence.Hem Baros'un sakatlıklarından da kurtulmuş oluruz.

Ben fazla abartıldığını düşünüyorum Gökhan Töre'nin. İyi oyuncu ama Mertan'dan fazlasını görmedim. Boş alan futbolcusu, şut falan da yok. Sağ bek olur bu adamdan. Forvette gol atamayan adam oynatmayacaksın.ç

Mertan´i kac kere Süper Ligde izledinki? Tamam Mertan altyapidan ve umutluyuz ama bukadari fazla. Gökhan Töre Bundesliga´da neredeyse her mac banko oynuyor.

Aman Allahim, sana geliyorum. Gokhan Tore'ye "bos alan oyuncusu" diyen cikmis. Bukadarina yuh yani.

Öyle yada böyle töre alınmalıdır . 2 kanadımızda işlemiyor 2 sindede oynayabilecek üst düzey genç ve türk futbolcu daha ne istiyoruzki ..

Üst Alt