Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

Ben iddaa ediyorum Neco'dan formayı alamaz.Ama ne zamanki iyi çalışır,hakemlerle ugraşmaz o zaman hakeder formayı.Ayrıca ben Baros'un sene sonu gönderilecegini düşünüyorum.

Hahah. Neco kim ya? Baros Necati'den çok daha iyi bi forvet. Istediği zaman alır formayı. Hareketlerine dikkat etsin yeter. Hatta ciddi söylüyorum Neco-Baros forvet hattını denemeliyiz.

Baros sene sonu giderse ve yerine en az bi Vagner Love falan gelmezse yönetimi çok fena elestiririm. Baros'tan iyisi 8milyondan az değil.

.

Cevap: Baros'a Verilen Ceza Belli Oldu!

Hak etti,oynamadığı zaman zarfında biraz düşünsün,aklını başına alsın.Son şansı...

Emreye gelince türkçe bilmeyen hakemler Baros için çekçe konuşuyor su gibi maşallah.

Pfdk zaten fenerli bir kurum, iddaanamede gördük bunu şekibin ağzından.

Yazık Allah belanızı versin.

Barosta daha dikkatli olması lazım bundan sonra.

Hahah. Neco kim ya? Baros Necati'den çok daha iyi bi forvet. Istediği zaman alır formayı. Hareketlerine dikkat etsin yeter. Hatta ciddi söylüyorum Neco-Baros forvet hattını denemeliyiz.

Baros sene sonu giderse ve yerine en az bi Vagner Love falan gelmezse yönetimi çok fena elestiririm. Baros'tan iyisi 8milyondan az değil.

.

Alsın da görelim o zaman:)

Baros ismine diyecek lafım yok,kaliteli bir oyuncu.Hatta isim olarak Türkiye'nin şuanda en iyi forveti.Ama bu gereksiz kartlarından,sakatlanmalarından gına geldi bana.

Ama görüyorumki Baros ne yaparsa yapsın,hep el üstünde tutulacak:)

Alsın da görelim o zaman:)

Baros ismine diyecek lafım yok,kaliteli bir oyuncu.Hatta isim olarak Türkiye'nin şuanda en iyi forveti.Ama bu gereksiz kartlarından,sakatlanmalarından gına geldi bana.

Ama görüyorumki Baros ne yaparsa yapsın,hep el üstünde tutulacak:)

Baros'tan kaliteli forvet gelirse kimse Baros'un gitmesine takılmaz. Şu anda elimizde öyle bir forvet yok o zaman Baros'a mecburuz, oynamadığı maçlarda gol pozisyonlarına girmekte bile zorlandık bunu kimse inkar edemez.

Baros'tan kaliteli forvet gelirse kimse Baros'un gitmesine takılmaz. Şu anda elimizde öyle bir forvet yok o zaman Baros'a mecburuz, oynamadığı maçlarda gol pozisyonlarına girmekte bile zorlandık bunu kimse inkar edemez.

Az öncede söyledim,kalitesini tartışan taş olur.

Eger bundan sonra sakatlanmıyacaksa(Baros'un sakatlıkları biraz fazla)ve disiplinli davranacaksa belki İmparator son bir fırsat verebilir.

galatasaray düşmanları çıkmış gene ortaya

barosun bu cezasına sesini çıkarmayan açık ve net iç dahili ve harici bedhanlarındandır bu klübün bu böyledir yani

fernandes bile salya sümük hakeme kuduz köpek gibi hareketler yaptı kırmızı kartın ardından hem faul hem hakeme yönelik hareketlerinden 2 maç barosa 3 maç ne güzel istanbul

Barosun cezasi aslinda normal,hatta az bile cünkü hakeme müdahalesi var,fakat burda sorun su,karsiyadakilere bu tür cezalar verilmediginde eyyam oluyor,nedense bizim futbolcumuz bu tür davranislar gerceklestirdiginde en agir ceza ve tahkimden cezalar inmezken rakiplerde ayni durumu göremiyoruz,yoksa normalde 3 mac ceza verilmesi gerekir,bizde cezalar hem yetersiz hemde adil degil,herkese farkli uygulama var.

Baros kulübede çok önemli bir koz haline geldi.Şuan banko Necati'yi koyarım kadroya.FT'de aynen böyle yapacak.

Üst Alt