# Barry Ferguson - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Barry Ferguson

Cevap: # Barry Ferguson

Başarıya, paraya aç futbolcular istiyoruz. Bu yaz da genç futbolcuları almak istiyoruz. Futbolda günü kurtarmaktan ziyade, geleceği inşa edecek bir kadro oluşturmak istiyoruz.

Adnan Polat'ın açıklamalarına bakıyorum da, olabilitesi gerçekten var transferin.

iyi futbolcu olabilir ama yas itabiri ile bence cok yasli gitsinler pintilik yapmasin su stilic alsinlar 1 2 sene sonra iki katina satarlar

Rangers'tayken beğendiğim bir ouyncuydu. Tek handikapı yaşı gözüküyor. 32 yaşında bir oyuncuya yüksek bonservis ödenmemeli.

attığı paslarla takıma katkı yapar. Artık yaşına başına bakmıcaz. Transfer olsun da :D

Yapma be renkdaş. Bu mudur vizyonumuz misyonumuz. Adam 33 yaşında yahu. Attığı paslarla katkı yapar diye düşüneceksek Hagi oynasın. Eminim attığı paslarla çok daha fazla katkı yapar:) Tugay da oynayabilir hatta yanında:)

Rangers'tayken beğendiğim bir ouyncuydu. Tek handikapı yaşı gözüküyor. 32 yaşında bir oyuncuya yüksek bonservis ödenmemeli.

Yüksek bonservis ödenmeeycekse alınsın yani. Anlamıyorum ben gerçekten anlamıyorum . 33 yaşında Ronaldinho'yu alırsın hadi bi nebze anlarım. 33 yaşında Messi 'yi alırsın onu da anlarım da. Bunu anlamakta güçlük çekiyorum.Umarım haber doğru değildir.Umarım şakadır.

Hiç bir etki yapmaz. Gelirse skandal olur.

Gören de diyecek ki Birkan Alkaya hiç durmadan geçen sezon Birmingham'ın yaptığı maçların hepsini izlemiş ve Barry Ferguson'dan bi halt olmayacağını anlamıştır.Adım gibi eminim ki sen bu Ferguson'ı bir maçta bile izlememişsin.Boş konuşmalarına yeni bir zincir ekledin, bravo.

ferguson culio ile birlikte orta sahamızı 10 kat yukarı çıkartır.defalarce izlemiş biri olarak söylüyorum.2.nci sayfada özelliklerini yazdım.1-1.5 milyon euro gibi bir paraya alabilirsek bize 2.5 yıl katkı verir.ernstten daha iyidir.

Barry, eğer Biglia gelmeyecekse orta sahaya alınabilecek en iyi isim olur. Bonservisi en fazla 1m euro olur diye tahmin ediyorum. 1.5 ya da 2.5 yıllık anlaşma yapılır. Biglia olmuyorsa kesinlikle alırdım.

Barry Ferguson kim yaaa...Ben bir tane Ferguson bilirim o da Alex Ferguson. Neyi olur kendisinin acaba? Bu oyuncuyu hiç izlemedim. İzlemek de istemiyorum. 33 yaşında adam tranfer edilmez. Hadi şampiyonluğa oynarsın da günü kurtarmak için bu transferi yaparsın. Bu adamı alıp napcaz ,turşusunu mu kurcaz? Biz iddiamız kalmadı gençleri oynatalım diyoruz çıkan haberlere bak. Zaten adam takıma, lige alışıncaya kadar 34 yaşına girer seneye de jübilesini yapmak bize nasip olur. 30 yaşında Hagi geldiğinde bile yaşlı diyenler çıkmıştı. Kaldı ki bu adam Hagi'nin tırnağı olamaz. Gereksiz isimler üzerinde durmanın alemi yok.Tugay daha faydalı olur bundan.:)

Tugay Kerimoğlu'nun isteyeceği / yapacağı herşeyi desteklerim ama 32 yaşındaki oyuncudan maksimum 1 belki 1.5 sezon verim alırsın çok ekstra bir oyuncu olmadıktan sonra -Hagi, Neill, Guti vs- . O transfer de şöyle olur; takım şampiyonluğa oynar, sen kadro derinliği sağlamak için alırsın Ferguson'u, oynatırsın. Ama işte bizim olayımız bu değil. Genç, hedefleri olan bir oyuncu alacaksın, yarım sezon takıma ve ortama alıştıktan sonra ertesi sezon sana maksimum verimi sağlayacak. Elbette ki her gelen genç oyuncunun verim sağlaması mümkün değil ama 32 yaşındaki bir oyuncuyla kumar oynanacağına, genç bir oyuncuyla oynanmasını daha fazla yeğlerim açıkçası..

Tugay Kerimoğlu'nun isteyeceği / yapacağı herşeyi desteklerim ama 32 yaşındaki oyuncudan maksimum 1 belki 1.5 sezon verim alırsın çok ekstra bir oyuncu olmadıktan sonra -Hagi, Neill, Guti vs- . O transfer de şöyle olur; takım şampiyonluğa oynar, sen kadro derinliği sağlamak için alırsın Ferguson'u, oynatırsın. Ama işte bizim olayımız bu değil. Genç, hedefleri olan bir oyuncu alacaksın, yarım sezon takıma ve ortama alıştıktan sonra ertesi sezon sana maksimum verimi sağlayacak. Elbette ki her gelen genç oyuncunun verim sağlaması mümkün değil ama 32 yaşındaki bir oyuncuyla kumar oynanacağına, genç bir oyuncuyla oynanmasını daha fazla yeğlerim açıkçası..

Adam haklı beyler. İmzamı atarım.

Barry Ferguson kim yaaa...Ben bir tane Ferguson bilirim o da Alex Ferguson. Neyi olur kendisinin acaba? Bu oyuncuyu hiç izlemedim. İzlemek de istemiyorum. 33 yaşında adam tranfer edilmez. Hadi şampiyonluğa oynarsın da günü kurtarmak için bu transferi yaparsın. Bu adamı alıp napcaz ,turşusunu mu kurcaz? Biz iddiamız kalmadı gençleri oynatalım diyoruz çıkan haberlere bak. Zaten adam takıma, lige alışıncaya kadar 34 yaşına girer seneye de jübilesini yapmak bize nasip olur. 30 yaşında Hagi geldiğinde bile yaşlı diyenler çıkmıştı. Kaldı ki bu adam Hagi'nin tırnağı olamaz. Gereksiz isimler üzerinde durmanın alemi yok.Tugay daha faydalı olur bundan.:)

Neill için de aynı bu cümleler kurulmuştu,hatırlatırım.

Yapma be renkdaş. Bu mudur vizyonumuz misyonumuz. Adam 33 yaşında yahu. Attığı paslarla katkı yapar diye düşüneceksek Hagi oynasın. Eminim attığı paslarla çok daha fazla katkı yapar:) Tugay da oynayabilir hatta yanında:)

Ya adam tüm maçlarda 90 dakika forma giymiş. Hemde İngiltere Lig'i gibi biryerde bu 1. 2cisi ise Guti geldi bjkliler şenlik yaptı yaşı 34 idi. Bu adam 32 yaşında ve diri. Bence neden olmasın. Zaten orta sahayı çok koşan adamlardan kurmaya çalışıyoruz. Ferguson'da atcağı paslarla ve oyun zekasıyla iş yapar.

Üst Alt