Başakşehir Arda'yı Postaladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arda Turan 2 kere fatih hocaya yanlış yaptı. Ilk 2011 de yazın hoca geldiğinde kendisinden 1 yıl daha takımda kalıp sonra Avrupa ya gitmesini istemişti o gitti o yazın başinda ikinci olay herkesin malumu bu durumda hoca niye istiyor anlamıyorum fatih hoca gerçekten egosu tavan bir insan kabul etmek lazım sırf arda yi elini öptürmek özür diletmek kendini muhtaç olduğunu kanıtlamak için aldıracak takıma kendi egosunu tatmin etmek için yani düşünsenize 1 yıl önceye kadar kanlı bıçaklı olduğunuz kişi her gün hocam çekecek size sırf şunun için yoksa normal yeterlilikte bir teknik direktör şu an arda yi Galatasaraya niye istesin..

Korkarım ki, bu yolun sonu Florya.
Bilakis Göksel Arsoy efendi bize kazıklayamayacağını anlayınca pes edip serbest bıraktı... Biz kazandık yine üstüne koca kafa da hocamzın elini öpüp özür diledi bizden biz de yönetim olarak köpek çektik :) Üstüne de ortada kaldı mal şimdi barcelonada bir 6 ay tatil yapıp yaza atletico madrid-galatasaray arasında bir jübile maçıyla veda yapar inşallah tüm gelirlerini de bize bıraksın karaktersiz :)

Bilakis Göksel Arsoy efendi bize kazıklayamayacağını anlayınca pes edip serbest bıraktı... Biz kazandık yine üstüne koca kafa da hocamzın elini öpüp özür diledi bizden biz de yönetim olarak köpek çektik :) Üstüne de ortada kaldı mal şimdi barcelonada bir 6 ay tatil yapıp yaza atletico madrid-galatasaray arasında bir jübile maçıyla veda yapar inşallah tüm gelirlerini de bize bıraksın karaktersiz :)

Sana inanıyor ve güveniyorum. Eğer olur da Arda parçalıyı üzerine geçirirse, sana geçireceğim şeyler olur Envercim.

giphy.gif

IMG_1235.JPG

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt