Başakşehir Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Kadro güzelde
Mahmut visca mossoro cengiz adebayor.
Yürek yemiş heralde avcı dingili son maçlarda çıkmadığı kadar ofans çıkmış.
Kanatlarda oynayan ve orta ikili oyuncularımıza çok iş düşüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

------------Muslera---------
---Semih Ahmet Chedjou---
--Linnes Selçuk Josue Yasin--
----- Rodrigues Eren Bruma--
Çok ilginç olacak

Bruma oynamasa geçen haftaki 11 çıkardı.

Ama kendisi oynat beni hocam bu mac benim maçım olacak demos ısrarla

3lü oynadigimiz hangi macta takim iyidi? Gecen hafta 4 lü oynadik rahat aldik (tamam rakip Adanaydi , ama Rizeye karsida gördük 3lü defansi) . Bu kadro 3lü defans OY-NA-YA-MAZ. Yazin kampinda ögretirsin istedigin oyunculari alirsin eyvallah.
4-2-3-1 oynadık aylarca kek takımlar harici hangi maçta iyi oynadık?

Geçen maçtaki fark Josue'nin iyi performansıydı, De Jong oynasa 4-4-2 taktiğinde de bişey yapamayacaktık

Bu kadro hiç bir dizilişi doğru düzgün oynayamıyor ki zaten bu dizilişlere bu kadar takılı kalınmasını komik buluyorum

Önemli olan dizilişler değil oyuncu profilleri ve farklı işleri yapabilen yetenekli oyuncuların bir araya getirilip ona göre bir kimya oluşması

Valla bence doğru kadro ...

Ama solda Bruma-Linnes sağda Garry-Yasin çok fazla çalışması lazım öyle eli belinde ilerde beklemek yok ...

Birde duruma göre orta sahaya dinamik katmak için her ne kadar low olsada Tolga girebilir ...

Stoperlerimiz arasında ayağı en iyi olan oyuncu Chedjou. Bence fena kadro değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muslera
Semih-Ahmet-Ched-Linnes
Bruma-Selçuk-Yasin-Rodri
Josue
Eren

Bok gibi kadro ama eldekilerden çıkabilecek en iyilerinden biri. 2004-2009 yıllarından sonra gelmiş geçmiş en boktan kadrolardan biri, midem bulandı resmen.

Üst Alt