Başakşehir Maçında Duran Topların Önemi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir Maçında Duran Topların Önemi

Ulan bir de Cagne,Luyindama,Marcao,Fernando Donk gibi izbandutlar varken Feghouli ve Onyekuru atti
Yav herkes uzunlari tutmaya calisirken iste dogru dürüst orta yaparsan en ufak adam da atabilir. Olcan ve Onyekuru FB'nin sahasinda kafayi cakti mesela. Kaleci calistirircasina atilan 100 tane topun hatrina bugün en azindan 3-4 tanesini düzgün kullandik. Ikisini de Mert cikardi zaten.

Bu takıma gerçekten duran top organizasyonu çalıştıracak bir antrenör lazım tabi birde duran topları zehir gibi kullanabilecek bir adam

Hayret.Forumda konusu acildiktan sonra 2 duran top golu attik.Biri de kanserimiz kornerden.
ahbab maç konusunda ben de şöyle bişey yazmıştım ama attığımız goller bizim beklediğimiz gibi olmadı tabi ;D ama çok yaklaşmıştık 1 2 pozisyon

mahmut stoper oynar yine inleri oynatmış son maç ortada

mahmutu analiz etmeğe girdim biraz bakındım, bjk maçı gibi çıkarlarsa boyları bize göre baya kısa duruyor hava hakimyetiynen fişlerini çekebiliriz gibi duruyor haa nedersin

caicara 173 mahmut 178 attamah 180 clichy 176 / kuduryasov 181
inler 183 / emre 170
visca 172 irfan 176 mossoro 170 elia 176
robinho 172

sonradan girebilecekler
bajic 189
serdar taşçı 186
arda 177
napoleoni 178
Miloš Jojić 177

Üst Alt