Başakşehir vs Beşiktaş - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başakşehir vs Beşiktaş

Trabzon ve Başakşehir deplasmanlarını kazanırsak son haftaya kadar kovalayabiliriz çok ilginç,bjkde marcelo sakatlandı baya puan kaybı yaşayabilirler bu hafta

Onu bilmem de 10/10 yapıp biz şampiyon olalım tabi kadro da sakatlar artmazsa trabzon dep sonrası bu ihtimal düşünülebilir son 5 maç kolay önümüzdeki 5 maç içinde en kolay adana ve en zor 2 maç trabzon ve başakşehir dep eğer bu 2 deplasmanı sorunsuz atlatırsak işte o zaman bizim ihtimalimiz de artabilir hatta diğer rakiplerin eli ayağına dolaşacaktır... Tudor hocamıza güveniyoruz inanıyoruz umarım bir mucize gerçekleştirir eğer 10/10 yaparsa 76 puan oluyoruz ki şampiyonluk için yetecektir :D

Antalya (dep) 2-3(G)
Gençlerbirliği 3-2(G)
Trabzonspor (dep)
Adanaspor
Başahşehir (dep)
Fenerbahçe
Bursaspor (dep)
Kasımpaşa
Gaziantepspor (dep)
Osmanlıspor
Alanyaspor (dep)
Konyaspor

10/10 yaparsak daha önce belirttiğim gibi şampiyon oluruz,Bjk maksimum 75 puan görebilir.Çok puan kaybedecekler daha.Ama biz 10/10 yapabilir miyiz bilemiyorum.

Hepsi boş iş banbane Başşağh mı Tinerciler mi Başah-Fb-Trabzon maçlarını yenersek en kötü 2. olarak UCL'de yerimizi ayırırız

kemal özdeş mi bülo başgan mı hamza hocam mı hangisi bilemiyorum ama bir güzellik yapmaları lazım fenerin dışında

Timsah Arena'daki ilk Bjk maçında 45.000 timsah 7 maçlık bjk mağlubiyeti serisine son vermek için çabalamaz mı diyorsun?

yarın akşam 3 tane yemek suretiyle bursaspora morali depolarsak olabilir ama o rezil defanslarıyla puan alabileceklerini zannetmiyorum

he tabi bjk-fener maçında çıkacak kartlara göre de durum değişebilir

yarın akşam 3 tane yemek suretiyle bursaspora morali depolarsak olabilir ama o rezil defanslarıyla puan alabileceklerini zannetmiyorum

he tabi bjk-fener maçında çıkacak kartlara göre de durum değişebilir

Semih sakatlanmasa iyiydi o zaman yaw.Neyse Tudor'dan ümit kesilmez diyelim.Maçı vermek için 1001 türlü hamleyi deneyecektir yine.

Başakşehir, Antalya, Trabzon ve son maç Kayseri'nin durumuna göre Kayseri'ye puan kaybedecek bence. BJK önümüzdeki hafta FB'ye mağlup olur ama kalan maçları kazanır ve champ olur. Tahminm bu şekilde.

Fenerbahçe yener Beşiktaş'ı.

Antalya istim üstünde ama Başakşehir bu maçın gazı ile zor da olsa kazanır o maçı.

30. Hafta

Beşiktaş-Fenerbahçe (0 Puan)
Antalya-Başakşehir (+3 Puan)

1. Beşiktaş 64
2. Başakşehir 63
3. Fenerbahçe 59

31. Hafta

Bursa-Beşiktaş (+3)
Başakşehir-Gençler (+3)
Fener-Antalya (+3)

1. Beşiktaş 67
2. Başakşehir 66
3. Fenerbahçe 62

32. Hafta

Trabzon-Başakşehir (+1 Puan)
G.Birliği-Fenerbahçe (+3 Puan)
Beşiktaş-Kasımpaşa (+3 Puan)

1. Beşiktaş 70
2. Başakşehir 67
3. Fenerbahçe 65

33. Hafta

G.Antep-Beşiktaş (3 Puan)
Fenerbahçe-Trabzon (3 Puan)
Başak-Adana (3 Puan)

1. Beşiktaş 73
2. Başakşehir 70
3. Fenerbahçe 68

34. Hafta

Beşiktaş-Osmanlı (0 Puan)
Kayseri-Başakşehir (3 Puan)
Adana-Fenerbahçe (3 Puan)

1. Başakşehir 73
2. Beşiktaş 73
3. Fenerbahçe 71

Fenerbahçe yener Beşiktaş'ı.

Antalya istim üstünde ama Başakşehir bu maçın gazı ile zor da olsa kazanır o maçı.

30. Hafta

Beşiktaş-Fenerbahçe (0 Puan)
Antalya-Başakşehir (+3 Puan)

1. Beşiktaş 64
2. Başakşehir 63
3. Fenerbahçe 59

31. Hafta

Bursa-Beşiktaş (+3)
Başakşehir-Gençler (+3)
Fener-Antalya (+3)

1. Beşiktaş 67
2. Başakşehir 66