Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile Görüştü - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile Görüştü

Cevap: Başbakan, Ilıcalı ve Dilmen ile Görüştü

Yakinda mesut ozil den bir aciklama gelirmi.fenerbahcenin sucsuz oldugunu yada fenerbahcenin buyuk takim olduguna dair.mesutun ne isi var basbakanin yaninda.

allah hepsinin belasini versin eger birseyleri planliyorsa kimsenin gunahini almak istemem ama hic hayri alamet degil acun ne ayak onu anlamadim cok nefret ediyorum bu adamden

Bu buluşmayı masum bir buluşma olarak görmek komik.İsteyen istediğini düşünsün.AKP ve Tayyip Erdoğan beni şaşırtmaya devam ediyor.

Ardadan nefret ettiğim kadar kimseden etmiyorum arkadaş ya. Allah razolsun atletico'dan allah la liga şampiyonluğu nasip etsin adamlara..

Evet insanın aklına bazı sorular gelmiyor değil ama bence altında birşeyler aramamak gerek..

Başbakanın işi yokmuda böyle bir şike davası sürerken her türlü davranışlarıyla duruşlarıyla şikenin ve şikecinin yanında duran bu insanlarla görüşüyor.!!! Dingonun ahırındamı yaşıyoruz, Türkiye cumhuriyetindemi. Adama sormazlarmı o'zaman şike davasının hakiminide sizmi değiştirdiniz diye!!! Spor bakanı, meclis belliki şikenin yanında. Ya siz başbakan? Sizdemi şikeden şaibeden yanasınız?

düşman olduğunu nereden biliyosun peki? adam fenerli, kendi döneminde fb küme düşecek,düz mantıkla değil demekki.

Düşecekler mi ?

Basındaki haberler sübliminal mesaj gibi bilinç altına yerleşti Fener'in düşeceğine inanmıyorum artık.

Galatasaray taraftarınada inandırdılar bunu.

fener küme falan düşmez arkadaslar hiç unutlanmayın benım hıc ama hıc umudum yok

Arda güce tapan bir zavallı.Yarında Aziz başkanına gitmeni istiyorum,Acur ve Şam şeytanı sana yol gösterir,uzak dur Galatasarayımdan aman ,en yakın mesafen Madrid olsun ...

düser, düser.

bu sezon hele bi bitsin

düşürselerdir bu zamana kadar düşürürlerdi yasa cıkarmaya calişiliyo onuda yapıp azizi yakında serbest bırakacaklar herkes istiyor feneri serbest kalmasını aklanmasını maalesef tbmm de bunu istiyor federasyonda medyada digiturkde mahkeme nin dedigi olmayacak bana oyle geliyor bu kadar olay acıkken telefonda pazarlıklar yapılırken olaylar örtbas edilip delil yetersizligi denilip olay kapanır

Fenerbahçe bu yıl 14. oldu lig tescil edilecekmi? Küme düşen takımlardan herhangi birisi, bu lig tescil edilemez Fenerbahçe yeterli delil olduğu halde ligden düşürülmedi ve biz onunla yaptığımız maçları alamadık ama rakibimiz alarak ligde kaldı derse ve CAS a başvurursa ne olacak? Cas ta o takıma haklısın ligde kalacaksın derse alttan kaç takım çıkacak? Bunları geçtim her hangi bir takım yerinden mutlu olmadığı için hakem hatasından canı yandığı için yada fantezi için konuyu UEFA ya götürürse ne olacak. Bunları biz sezon başlamadan söyledik sorduk. Sırf Play-off yüzünden bile bu ligin tescil edilmesi engellenebilir!!! Aysal reis boşuna sezon başında ayar vermedi bunlara. Tıpkı dün verdiği gibi anlamıyor mallar.

O zaman bu sene febe sampiyon oldu...

Ne olacak lig tescil edilecek mi...?

Suat Kılıç'ın açıklamalarından da gördük ki oy kaybı görmeye başlamış hükümet bu olayı bu saatten sonra Fener düşmez ve yasa değişirse... O çok kullandıkları yeni Türkiye ibaresi varya onun sadece işlerine geldikleri gibi olduğunu görmüş oluruz..

Basbakan TFF Baskani MAA ile görüsiyor diye haberler var Twitterde. Ridvan ve Ilicalinin aglamasi etki göstermis gibi.

Bakalim bu görüsmenin sonucunda ne cikacak.

bizim sözde büyük kaptan arda bu iste niye büyük kaptan diyorlar bende anlamiyorum ne yapmis büyük kaptan olmus.

Üst Alt