Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Cevap: Başbakanın Açıklamaları Oyunuzu Etkiler Mi?

Bu anketi açarken benim için önemli olan seçenek 1. seçenekti. 2zaten vermiyecekti. ve şuan için %18oldukça iyi bir rakam.

Ayrıca konuyu siyaseten değilde içinde adalet ismini bulunduran bir partinin isminin hakkını veremeyişiyle ilgili bir problem var.

İnsanların önüne oy sandığı geldiğinde Galatasaray teferruat halini alır :) Şu an mevcut duruma küfreden, lanetler okuyan, orada burada, bu yapılan adaletsizliktir, haksızlıktır diye veryansın edenlerin çoğu paşa paşa gider oyunu verir :) Nasıl olsa demoookraaasi ileri, varsın futbol geri olsun :)

İnsanlar önüne oy sandığı geldiğinde Galatasaray teferruat halini alır :) Şu an mevcut duruma küfreden, lanetler okuyan, orada burada, bu yapılan adaletsizliktir, haksızlıktır diye veryansın edenlerin çoğu paşa paşa gider oyunu verir :) Nasıl olsa demoookraaasi ileri, varsın futbol geri olsun :)

bu adam doğru söyledi

arenanın açılışından sonra yaptıgı açıklamalar sonucunda bir daha kendisine oy atmam.Gönül isterdiki tüm Galatasaraylılar tepki koysun ama olmadı.Yine birşey olmaz

Geçen seneki stad açılışından sonra hayatta vermem ki zaten bundan sonra çoğunluk da vermez.

Açıklamalar benim oyumu etkilemez. Bu ülkenin mevcut iktidara ihtiyacı var. Bu bir gerçek. Kabul eden de çıkar etmeyen de. Olayları birbirine karıştırmamak lazım.

Gslilerden alamadığı oyları fenerlilerden dengeler ve böylece etkilememiş olur.

Abi %74 AKP ye hiç oy vermedim yine vermem demiş ... Ya bu parti nasıl alıyo %60 oy anlamak güç ..

Değiştirmez...Allah'a şükür hiç oy vermedim bu güruha bu saatten sonra vermemde..

Üst Alt