# Basinas - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Basinas

Cevap: Basinas Galatasaray'da mı?

Basinas çok kalıteli oyuncudur. Yaşı dolayısıyla sıcak bakmıyorum o ayrı konu

Sırf Yunan diye saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen .

Türkiye'de değişmesi gereken en önemli şey'in gerici zihniyet olduğu birkez daha tescillendi bu akşam.

Yunanistan'da Tümer futbol oynarken Yunanlılar gayet normal karşıladı Larissa'da. İbrahim Kutluay Panathinaikos'da oynadı normal karşıladılar, neden ? çünkü Spor profesyonellik gerektirir.

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, ama ne Türkler ne de Yunanlılar burdan yok olup gidecekler değil, birlikte yaşamayı öğrenmek zorunda iki toplumda.

Kısacası;

Let's Kick Racism Out Of Football !

Zamanında gelseydi belki olurdu da dede oldu artık.Kanal 24 daha önce Van Nistelrooy ve Beck'i aynı gün içinde getirmişti.Bakalım bu dönemde kimler gelcek...

Arkadaşlar boşverelim. Bakın bir kişi yunanlıya tepki gösterdi kaç kişi karşı çıktı. Demekki bu gerici zihniyetli insanlar git gide azalıyor. Olaya bu tarafından bakalım.

Nedir bu önlibero sevdamız anlamak mümkün değil...

Basinas la aynı işi yapan Mustafa Sarp var Barış var Mehmet Topal var yetmedi Linderoth var...

Daum gibi transfer olsunda nasıl olursa olsun diyen bir hocamız yok...

Bu FasoFisodur...:)

Panathinaikos'dan Salpingidis'i de istemez bu arkadaşlar. :rolleyes:

Ya da basketbol şubemize Diamantidis'i, Printezis'i transfer etmemizi de istemezler. :rolleyes:

Şahsen diamantidisi istemem...

Çünkü beğenmiyorum...Takım oyuncusu değil...:)

Salpingidis olabilir bak...Yada Leto yu versinler...Sol Kanada Kewell gidince onun kadar başka birisi yakışmaz...:)

Keitanın solukbenizlisi diyorum ben ona...:)

İşte o çocuk :D

LETO%20sebastian.jpg

Sébastien Leto

Üst Alt