Başkan Adayları ve Listeleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adayları ve Listeleri

Cevap: İşte Ünal Aysal'ın Seçim Listesi

Nerde yaziyor veya kim dedi?

Ünal bey canli yayinda kendisi söyledi.

"KOZAK BANA DANIŞMAN OLDU"

Yönetimi oluştururken liseli lisesiz ayrımına dikkat ettik. Hayri Kozak’ın yönetimde olması ile bana danışman olması aynı değerde. Baş danışman olması kendisini daha rahat hissetmesini sağlar. Ama dışardan izlemesi, bana gerekli tavsiyelerde bulunması önemli. Şu an da benim en güvendiğim danışmanım.

Cevap: İşte Mehmet Helvacı'nın Seçim Listesi

Listesinde ki adaylar güçlü mü, iyi mi, kötü mü bilmiyorum ama Mehmet Helvacı'nın ipiyle kuyuya inmemek lazım.Ama yine de o kadar başarılı kişi neden Mehmet Helvacı gibi birinin listesinde olsun diye düşünüyorum.Kafam karışık.

Cevap: İşte Mehmet Helvacı'nın Seçim Listesi

Bu adama oy verecek olan insanların ruh hallerini çok merak ediyorum

Cevap: İşte Ünal Aysal'ın Seçim Listesi

zaman gecti, butun listeler hazirlanip verildimi aceba? icimde bir terslik cikacak diye fena bir his var ;) aman helvaci baskan olmasinda :)

dikkat sadece yonetim listesi demiyor:

"Başkan adayları, aday listelerine dâhil ettikleri Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Disiplin Kurulu, Sicil Kurulu üye ve yedekleriyle ilgili ad – soyad ve özgeçmişlerini en geç seçim genel kurulu birinci toplantı tarihinden ( 7 Mayıs 2011), 15 (on beş) gün önce saat: 18:00’e kadar imza karşılığında Divan Kurulu Başkanlığı’na vermek zorundadırlar."

Üst Alt