Başkan Adayları ve Listeleri - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adayları ve Listeleri

Cevap: İşte Turgay Kıran'ın Seçim Listesi

Her seferinde ısrarla başkanlığa aday olma azmine sözüm yok ama lise 2 talebesi gibi bakmıyor mu allasen?

Cevap: İşte Ünal Aysal'ın Seçim Listesi

"3 AYDA FLORYA DÜZELECEK"

Florya’da kurumsallık yok. Olmadığı için de sorunlar var. Kurumsallık sadece Florya’da değil yukarıda da yok. Birkaç kişinin fedakarca çalışmasıyla Florya kontrol altında olmaz. Biz bu yangını yangın diyince kızılıyor ama bu yangını söndüreceğiz. Florya zorlanacağımız bir olay değil göreceksiniz çok çabuk toparlanacak. Bir endişem yok orası için. Azami 3 ay içinde orasını disiplin altına almış oluruz.

İşte benim için en önemli icraatı bu olur. İddia ediyorum bu sene bu başarılsaydı şu anda çok rahat ilk 3'teydik.

ne zenginlik hesabı yapıyorsunuz kimse bir kuruşunu bedevaya vermiyor bağışlamıyor, zaten 2012 fifa kuralına göre başkan maşkan 1 kuruş aktaramıyor klübe.. gecin bunları,adamın ekibine ,futbola bakış acısına , futboldaki danışmanına bakın..

aysal secilir kesin ama futbolun başında olacak olan tulunla fazla gecmez 4-5 ay sonra buradaki en baba aysalcılar sallamaya başlar...

Kardesim, bilip bilmeden konusma. Unal Aysal'in dedikleri isine gelmedigi asikar malum basarili olacagiz.

Bulent Tulun'u NEDEN istemiyorsun? Ayrica futbolun basinda 1 kisi degil bir cok kisi olacak, herhalde Aysal'in dediklerini ne okudunuz ne dinlediniz. Okumus/dinlemis olsaydiniz suan kafadan atip tutmazdiniz.

Bu arada sen herhalde Helvaci veya Polat'cisin. Uzulme canim benim, size inat basarili olacak Unal Aysal.

ne zenginlik hesabı yapıyorsunuz kimse bir kuruşunu bedevaya vermiyor bağışlamıyor, zaten 2012 fifa kuralına göre başkan maşkan 1 kuruş aktaramıyor klübe.. gecin bunları,adamın ekibine ,futbola bakış acısına , futboldaki danışmanına bakın..

onunla alakasi yok ben suanda bizle dalga gecen besiktaslilari kizdirmak icin bilgi almak istiyorum ( bkz. ünal aysal sizide fb yide satin alir liverpoola hediye eder gibisinden )

Benim anlamadığım lig tv de ben listeyi verdim ve A.Albayrak asil üye dedi,sonra liste kendisinden çıkıp divana verilmek üzere yola çıkınca kim ya da kimler bu listeyle oynadı da Albayrak yedek üyeliğe alındı.

Bir kaçını söylemek gerekirse demedi mi?

Ben asilleri söylüyorum diye birşey hatırlamıyorum.

Benim anlamadığım lig tv de ben listeyi verdim ve A.Albayrak asil üye dedi,sonra liste kendisinden çıkıp divana verilmek üzere yola çıkınca kim ya da kimler bu listeyle oynadı da Albayrak yedek üyeliğe alındı.

Bu çok önemli bir soru ! ve kesinlikle açıklanması gerekiyor .. emrah şansal iki kez bunlar asillermi dedi .. ünay aysalda evet dedi.. hem biraz düşünürsek asiller varken neden yedekleri söylesin ? ben burdan neden abdurrahim albayrak yedekte filan onu tartışmıyorum aysala rağmen bu yapılmışsa boşa ümitlenmiyelim çünkü böyle bir durumda aysal yöneten başkan olmak yerine yönetilen adam olacak ..

Cevap: İşte Turgay Kıran'ın Seçim Listesi

galatasaray bayan basketbol takımının yöneticisi iken takım küme düşmüştü + tromso faciası hiç arlanma yok bu turgay kıran beyin.

yedek üyeler mehmet cibara abdürrahim albayrak bunlar alınan kararlarda yönetim toplantılarında olacaklarmı lafı sözü geçecekmi ???

ünal aysal abdürrahim albayrak asil üyede dedi.2 saat sonra yedek listeye gecti bu nasıl iş yaw

net olarak asil üye demedi,başka bir ifae kullandı ama orda sanki celal gürcanı saymamıştı tam hatırlamıyorum,birşeyler olduğu kesin

1303405228-2.jpg

1303405228-6.jpg

1303405228-7.jpg

1303405228-9.jpg

en-agir-galatasarayli.html

Üst Alt