Başkan Adaylarınız - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adaylarınız

Cevap: Başkan Adaylarınız

Adnan Polat konuyu yargıya taşıyacağını açıklamış.

Bu halde olağan genel kuruldan önce mahkeme kararının kesinleşmesi zor olduğu için normal takvim işleyecektir.

Yani beklenenin aksine 30 gün içerisinde seçim yapılması son derece zor.

Ama her ne kadar Adnan Polat'ın bu güne kadar olağan genel kurul ile gitmesi taraftarı olsam da artık konuyu uzatmanın manası olmadığını, bundan fazlasının camiaya büyük zarar vereceğini düşünüyorum. Yarın Adnan Polat seçim kararı alarak takvimi işletmeye başlamalı

Bu iş bitti 30 gün sonra yeni başkanımızı seçeriz.

Baskan: Ünal Aysal

2.Baskan: Adnan Öztürk

Genel Müdür: Thomas Kurth

Sportif Direktör: Peter Kenyon

Mali ve Idari Isler Direktörü: Esteve Calzada

Baskan: Ünal Aysal

2.Baskan: Adnan Öztürk

Genel Müdür: Thomas Kurth

Sportif Direktör: Peter Kenyon

Mali ve Idari Isler Direktörü: Esteve Calzada

zor bir kadro benim bildiğim kadarıyla öztürk bu adamların dışardan destek vereceğini söylüyordu yanılıyormuyum ? inş profesyonelleşen altyapısıyla üst yapısıylaa gurur verici bir takımımız olur ...

H.U ve Polat arasinda gittim geldim ama Polat'a verdim oyumu. Tabi mumkun degil, orasi baska. Adnan Polat devam edebilse sene sonu uzak galaksilerden 3-4 tane sonmus yildiz getirip goz boyardi, Mr. Demiroren gibi olurdu. H.U olursa TD'niz FT olur, Sabri, Zan, Servet, Balta, Ayhan, Baris gibi yuregiyle oynayan adamlar yuru kocum gaziyla takimin iskeletini olusturmaya devam ederdi. Yanlis isme oy vermisim galiba, H.U daha iyi olurmus.

hala galatasaraylı olupta adnan polat diyenler varya daha ne diyelim yani,başkan ünal aysal yönetimde adnan öztürk ali dürüst olur gelirse aysal yönetime haluk ulusoy da kabulumüzdür bunların oyunu topladığında da bu ankette oldukça fazla bir oy elde edilir ve bir konsorsiyum da sağlanmış olur.

önerilere baya isim yazilmis ama bunlarin (aysal ve öztürk haric) aday olacaklarini düsünmüyorum....

aysal'da zaten secime katilmayi düsünmedigini, yetenekli gencleri destekleyecegini söyledi....

baskilara dayanip da aday olursa bilemem...suan icin adnan öztürk tek aday gözüküyor...

gönül isterdiki cem uzan'in da böyle bir firsati olmasi...olaganüstü bir vizyonu ve is becerisi var disaridan bakinca...

önerilere baya isim yazilmis ama bunlarin (aysal ve öztürk haric) aday olacaklarini düsünmüyorum....

aysal'da zaten secime katilmayi düsünmedigini, yetenekli gencleri destekleyecegini söyledi....

baskilara dayanip da aday olursa bilemem...suan icin adnan öztürk tek aday gözüküyor...

gönül isterdiki cem uzan'in da böyle bir firsati olmasi...olaganüstü bir vizyonu ve is becerisi var disaridan bakinca...

mazot 1 tl, gs formalarida 2 tl ye satilir artik :) klüp batincada tekrar solugu fransada alir. ülkesine gelemeyen adam nasil bize baskan olacak. cocuk oyuncagimi bu baskanlik?

Nedense bu listede ki kimseye güvenemiyorum. Kafamda bir isim de yok. Çünkü Adnan Polat belki de tüm camianın arkasında durduğu tek adamdı seçilmeden önce. Yöneticilik kariyerine bakılırsa çok parlak bir backgroundu vardı...

Aynı durum şuan Ali Dürüst için geçerli. Seçime girerse kazanamama ihtimali yok. Parlak bir geçmişe sahip, kulüpte saygı değer bir insan. Ancak tıpkı Adnan Polat gibi başrol değil de yan rollerin aktörü olduğundan bir türlü içime sinmiyor... Galatasaray'ın artık kendi içinde iyice irdelemesi gerek...

Ünal Aysal'ı düşündüğümde ise hiç mi hiç Galatasaray başkanlığına yakıştıramıyorum. Yakıştıramıyorum derken ağırlığından duyduğumuz kadarıyla insanlığından değil. Nedense böyle bir yargı oluştu kafamda ve birçok kişide de bunun olacağını tahmin ediyorum. Neden bugüne kadar onca kötü zamanda elini taşın altına koymadıda şimdi koyuyor. Neden sürekli ben sadece "destek vermek istiyorum ama aday çıkmazsa ben aday olurum" diyor. Neden sadece bu adamın parası konuşuluyor ve bu adam sadece parasını konuşuyor... Bu irdelemeler tabii ki Adnan Polat yönetiminden dolayı oluşan korkularımızın bir yansıması ama olmalı da.

Futbolcuların her zaman Ali Dürüst'e nazı geçmiştir. Ünal Aysal bu piyasanın adamı değil ve ikisininde bu zamana kadar taşın altına ellerini sokmayışları beni ürkütüyor.

cemal ozgorkey in yonetiminde haldun ustunel de olacak galiba,eger öyleyse cemal ozgorkey benim baskan adayim:D

Hayrettin Kozak Lig Tv'de yonetime girmeyi dusunuyor musun tarzi bir soru uzerine ben olursam BASKAN olurum cunku degistirmek istedigim seyleri ancak BASKAN olarak yapabilirim dedi . Unal Aysal gelirse de sevinecegim ama ben KOZAK'i istiyorum GALATASARAY'imizin BASKANi olarak ve o da olumlu bakiyor gibi duruyor .

Üst Alt