Başkan Adaylarınız - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adaylarınız

Cevap: Başkan Adaylarınız

Adnan Polat'a alternatif olmaması da benim kararımda en önemli etken. İnan Kıraç, Faruk Süren bana zerre kadar güven vermiyorlar şu anda.

Adnan Polat´in ekonomik anlamda iyi isler yaptigina katilmiyorum. Yaptiysa da kisa sürede o gelirleri tüketmistir. Sonuc yine ayni. Basarisizlik.

- Türk Telekom gelirleri (Nerde bilinmiyor)

- Kombine / Loca gelirleri (Tükendi)

- Digitürk (5 senelik gelirin tükendigi söyleniyor)

- Sirket birlesmesi (Hala birlesip birlesmedigini bilmiyoruz,faydasini da görmüyoruz, ne zaman görürüz bilemiyoruz )

- Stat yapiyorsun, gelir bekliyorsun, ama taraftari oraya cekmekten acizsin (Müthis zarar)

- Hala üst kullanim hakkini alamadi

- Ekonomik anlamda iyi seyler yapti dediginiz adam Basketbol takiminin parasini ödeyemiyor (Oyuncular antremana cikmiyor)

- Eminim ki yerli futbolcularimizin parasi da baya gecikmeli ödeniyor (Yabancilara ödememek sikar)

Ne ekonomisi arkadaslar? Bir daha düsünün bence. Hikayelere kanmayin öyle.

Adnan Polat

15 17,65%

1. Ahmet DOGAN

2. Arda Aktararlar

3. Arda Deniz

4. ATILLA ÖZMUTLU

5. Cahit Güngör

6. Deniz Sancak

7. Hakan Bozyiğit

8. Metin Yücekaya

9. Murat Cakir

10. Murat Menemen

11. Sarp Demirci

12. Semih Yüksel

13. Serdar Ercelikcan

14. Sertaç Murat Kılıç

15. Yasin Kaplan

:akansular:

iclerinde birinin ismi Sarp olmasi da ilginc olsa gerek.

inan kıraç'ın galatasaray başkanlığı için işaret ettiği adam.. bugüne kadar inan kıraç'ın desteklediği herkesin seçimi kazandığını düşünürsek, eğer ki adaylığını koyarsa galatasaray'ın yeni başkanı diyebiliriz kendisi için. ünal aysal için denilmiş.ekşi sözlükten....inan kıraç ne derse o mu yani ?

normalde öyle.bugüne kadar hemen hemen destekledigi adaylarin hepsi kazandi.

Bu dönemde daha fazla para gitmesi normal ve iyi. Düzgün harcanmadı, o ayrı. Ama şu bir gerçek: azdan az, çoktan çok gider. Fenerbahçe'nin Aziz Yıldırım'dan önceki toplam bütçesi şaka bgibi birşeydi 35-40 milyon dolarlarda. Şimdi 200'lerde. O yıllarda 10 harcıyorlarsa şimdi 100 harcıyorlar. Adnan Polat'a kızdığım çok nokta var, dersini almıştır diye umuyorum futbola karışmazsa başarılı olacaktır.

Yanlışlıkla Adnan Öztürk'e oy verdim:)

Futbolda dün yok keske olsaydıda dönüp dönüp gitseydik o senelere Galatasaray hancı Geri kalan hersey yolcudur Adnan polatta geldi ve gidicek bu kadar basit herseye ne kadar meraklısnız duyguları katmaya arkadas ne romantik bir milletiz biz

Fikrini ne değiştirdi Refik?

Ulan Ahmet ne çakal adamsın.

Eski hatalarını tartışmak yersiz şimdi. Önümüze bakalım artık. Boşverin Bülent Tulun 'un demesini. o kulübün üyesi olduğundan indirmiş Faaliyet Raporunu okuyor. Varsa üyeliğiniz siz de indirin sizinkinden okuyalım, Bülent Tulun 'u lanetleyelim hiç farketmez.

Adam resmi sitemizdeki faaliyet raporunu olduğu gibi indirip okuyor sadece.

2011 Genel Kurul Faaliyet Raporu Sitemizde - 05.03.2011 23:37 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Peki dediklerine niye kızıyorsunuz? Bülent Tulun mu yazmış bunları? Resmi sitemeizden açıklanan rakamlar bunlar. Doğal olarak rakamlara, rakamların sorumlusu Adnan Polat 'a kızmanız lazım. Ama siz Adnan Polat 'ın menfaatlerini koruyorsunuz burda Galatasaray 'ın menfaatlerini koruyacağınıza.

Ulan Ahmet ne çakal adamsın.

Bu dönemde daha fazla para gitmesi normal ve iyi. Düzgün harcanmadı, o ayrı. Ama şu bir gerçek: azdan az, çoktan çok gider. Fenerbahçe'nin Aziz Yıldırım'dan önceki toplam bütçesi şaka bgibi birşeydi 35-40 milyon dolarlarda. Şimdi 200'lerde. O yıllarda 10 harcıyorlarsa şimdi 100 harcıyorlar. Adnan Polat'a kızdığım çok nokta var, dersini almıştır diye umuyorum futbola karışmazsa başarılı olacaktır.

Futbolda dün yok keske olsaydıda dönüp dönüp gitseydik o senelere Galatasaray hancı Geri kalan hersey yolcudur Adnan polatta geldi ve gidicek bu kadar basit herseye ne kadar meraklısnız duyguları katmaya arkadas ne romantik bir milletiz biz

Bu laf sanaydı bu arada:D Romantik adam:eek:

Ahmet: 5 senede ortalama 77 milyon dolar harcanması normal ve iyi ama düzgün harcanmadı ve kötü.

Adnan Polat 'ı destekleyenler gitgide Adnan Polat 'a benzemeye başladı. :asd:

Ahmet: 5 senede ortalama 77 milyon dolar harcanması normal ve iyi ama düzgün harcanmadı ve kötü.

Adnan Polat 'ı destekleyenler gitgide Adnan Polat 'a benzemeye başladı. :asd:

Sen demişsin ya eskiden bu kadar para harcanıyor muydu diye. Onun için yazdım.

Para geliyor ama düzgün gitmiyor. Önemli olan kaynak yaratmak. Dükkan işlesin, sen yanlış mal getir çok önemli değil. Toparlayabilirsin. Ama senin dükkan işlemiyorsa en kral malı koysan, batmaya mahkumsun. Kızdırma beni, bu saatte:ays:

10 senelik televizyon, isim vs. gelirlerini kendi döneminde yiyerek ben de akıtırım parayı. Ayrıca 5 senede futbol takımına 400 milyon dolar harcamışlar. Neresinden bakarsan bak kötü bir durum para akışıyla alakası yok.

10 senelik televizyon, isim vs. gelirlerini kendi döneminde yiyerek ben de akıtırım parayı. Ayrıca 5 senede futbol takımına 400 milyon dolar harcamışlar. Neresinden bakarsan bak kötü bir durum para akışıyla alakası yok.

Galatasaray'ın en büyük problemlerinden biriydi nakit akışı. Bu sağlandı. 10 yıllık haberlerine inanmıyorum açıkçası.

Yani aslında herşey net. Bir önceki mesajında belirttiğin üzre:)D) Adnan Polat televizyonlara çıkıp yardım istiyordu, arazilerimiz ipotekliydi. Vakıf Bank olayı da gerçekmiş. 100 milyon tl ya da dolarlık hatırlamıyorum ipotek varmış üzerinde. Anlaşma, faiz indirme vs ile bu kaldırılıyor ve riva'nın tapusu alınıyor. Sonra da ruhsatı. Ruhsatı olmasa tarla bildiğin. Bunlar da hep bürokratik ilişkilerle alakalı.

Şirket birleşmesinden zarar etmedik kesinlikle kredi çekildi, bildiğim kadarıyla hepsi kullanılmadı o işte. Yıllık 20 milyon dolar zarar ettiren bir olaydı kurtulduk.

Lincoln, Misimovic, Elano, Keita, Rijkaard gibi isimler geldi, öncenden bu adamların hayalini kuramazdık. İyi planlanmadı, gereken şeyler yapılmadı. Ama dediğim gibi dersinin almıştır bu seneden sonra. Futbola karışmazsa diye özellikle belirttim.

Nesine inanmıyorsun Ahmet hepsi resmi siteden duyuruldu. Daha geçen Riva konusunda sıkıştırdım seni bilmiyorum o kadarını dedin sana bile inandırıcı gelmedi :D

Bu ilk senesi değil kaç yıldır bu takımda ders almasını bekleyen yok, çekip gitmesini bekleyen var artık. Takımdaki oyuncuların çoğu gelecek sene kalacak dedi bugün sen hala dersten bahsediyorsun.

Nesine inanmıyorsun Ahmet hepsi resmi siteden duyuruldu. Daha geçen Riva konusunda sıkıştırdım seni bilmiyorum o kadarını dedin sana bile inandırıcı gelmedi :D

Bu ilk senesi değil kaç yıldır bu takımda ders almasını bekleyen yok, çekip gitmesini bekleyen var artık. Hala takımdaki oyuncuların çoğu gelecek sene kalacak dedi bugün sen hala dersten bahsediyorsun.

Işın Çelebi bağlanıp aynısını anlattı haberdekini:) O zaman sadece haber olarak biliyordum, adam hepsini anlattı. Daha bir dünya şey var.

Hangi gelirle söyle o zaman pampa?

Sadece stadın ismi 10 yıllık benim bildiğim?

Forma reklamları mı?

Yayın gelirleri mi?(Ki bu olmaz heralde havuz sistemi var çünkü)

Nedir yani reklamdan kastın, hangileri 10 yıllık verilmiş?

Üst Alt