Başkanımız 32.Gün'deydi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız 32.Gün'deydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Şu Anda 32.Gün'de | Kanal D

Rekabet kesinlikle başarıyı getirir ama karar verme merciilerinde çatışmanın sürekli olarak engellenmesi lazım. Bunu aştığımız taktirde Aysal'ın kulübü iyi yerlere getireceğine ben de inanıyorum ama dediğim gibi çatlak sesler zarar vermediği sürece bunu yapabilir.

düsün aziz gibi bir diktatörün yönetiminden bile catlak sesler cikiyordu o normal, insan egolari heleki böyle parali heriflerin egolari yüksek olur ... ama baskanin bunu iyi yönetecegini düsünüyorum, ali tanriyar baskanken faruk süren le özhan canaydin i zamaninda böyle kapistirmis vebasarili olmus

bu arada karar mercii dedin ya ; mesela su $akiri transferinde iste adnan cilar karsi cikiyor fln denildi ama li dürüst ilgilenmiyoruz dedi yani sanki burda bir danisikli dövüs olayi var,

Cevap: Başkanımız 32.Gün'deydi

Dünkü programın en güzel yanı

M.Ali Birand'ın sorularıydı.

Adam GS li olmasına rağmen

Son derece objektif,açıklık getirilmesi gereken sorular sordu.

Bazen kızmadım da değil neden sıkıştırıyor diye ama doğru yapıyordu

yönetim icindeki kapisma gs ye zarar degil basari getirecektir inan bana ... ünal aysal in belliki yönetim tarzi bu adam futbol takimi degilde sirket yönetiyormus gibi yönetiyor...

bir sikette calisanlarin arasinda rekabet olusturursan basarili olursun taktigiyle yol aldigini düsünüyorum, adam enayi degil istese bunu aninda cözer cözmedigine göre bu taktikle yol aldigi cok acik... bunu bir iki kere dillendirdim burda pek kimse ilgilenmedi cunki olaylara sig(medya) gözlerle bakiyorlar

bu benim düsüncem egerki öyle yapiyorsa bencede en iyisini yapiyor... zamaninda alp yalman ve ali tanriyar da ayni sistemde gitmisti ve basarili olmustu

Medya bunu asla anlayamadı işte...Çok sesliliği hep çatışma olarak lanse etti.Oysa gerçek demokrasinin birinci kuralıdır öteki fikirlere açık olup, tartışarak doğruyu bulmak.Ünal Aysal bu konuda tarihi bir misyon yüklendi.Umarım Galatasaray ve Türk futbolu bu adamın değerini bilir, fırsat trenini kaçırmaz.Aynı düşünce de olmayan Adnan Öztürk,Ali Dürüst gibi değerli görüşlere sahip yöneticilerin birbirlerinin düşüncelerine tahammül göstermeleri Ünal Aysal sayesinde gerçekleşiyor.

Dünkü programın en güzel yanı

M.Ali Birand'ın sorularıydı.

Adam GS li olmasına rağmen

Son derece objektif,açıklık getirilmesi gereken sorular sordu.

Bazen kızmadım da değil neden sıkıştırıyor diye ama doğru yapıyordu

Aynen,benimde dikkatimi cekti:)

Programıda güzel bir cümleyle bitirdi;Galiba dogru yolu buluyoruz:)

lan, dun televizyonu kapattim, telefondan izleyim yatagimda diye.

Reklam girdi, ben de kulagimin dibine koydum reklam bitince duyarim diye.

Lan bir baktim sabah olmus, telefona bakiyorum, pil bitmis, saat'e baktim, saat 8.19 ise gec kalmisim.

o reklami koyanlara selamlarimi yolluyorum.

lan, dun televizyonu kapattim, telefondan izleyim yatagimda diye.

Reklam girdi, ben de kulagimin dibine koydum reklam bitince duyarim diye.

Lan bir baktim sabah olmus, telefona bakiyorum, pil bitmis, saat'e baktim, saat 8.19 ise gec kalmisim.

o reklami koyanlara selamlarimi yolluyorum.

:lol:

düsün aziz gibi bir diktatörün yönetiminden bile catlak sesler cikiyordu o normal, insan egolari heleki böyle parali heriflerin egolari yüksek olur ... ama baskanin bunu iyi yönetecegini düsünüyorum, ali tanriyar baskanken faruk süren le özhan canaydin i zamaninda böyle kapistirmis vebasarili olmus

bu arada karar mercii dedin ya ; mesela su $akiri transferinde iste adnan cilar karsi cikiyor fln denildi ama li dürüst ilgilenmiyoruz dedi yani sanki burda bir danisikli dövüs olayi var,

Dürüst, "ilgilenmiyoruz." diye nerede dedi ? Dürüst-Terim kanadı istiyordu zaten bu transferi Öztürk'ün ise çatlak sesler çıkardığı söyleniliyor mesela. Umarım bu rekabet duygusu Galatasaray'ı daha iyi noktalara getirmek için kullanılır, daha fazla fayda sağlayabilme çabası içine girerler. Yine de gelecekte göreceğiz olacakları ama bu iş adamlarının egoları yüzünden yine Galatasaray zarar görürse çok üzülürüz.

Son sayfalari dikkatle ve imrenerek okudum. Düsünce, mantik, özveri, demokratik, saf bir sevgi, güzel düsünceler ,güzel insanlar gördüm. Kutluyorum hepinizi.

Bunun icinde birde saygi ve sevgi cercevesinde tartisabilmemiz, tabu olarak nitelendirilen konularda bile, seviyeli sekilde tartisabilmemiz bana inanilmaz haz veriyor. Galatasarayli olmak kendimi ayricakli hissetmemi sagliyor. Onun yaninda birde Türkcemi gelistiriyorum. Tesekkürler.

Baskanimizin konusmasi son derece güzel. Baskanlik koltugunda sadece parasi ile oturmadigina inandirabiliyor herkesi. 32.Gün de aciklamalarindan dolayi Baskanimizi da ayriyetten tebrik ediyorum.

Transfer konusunda en iyisini yapmaya calistiklarina inancim tam.

Shakiri biraz fazla abartildi sanirsam. Sadece bir yillik performansla 15 milyon euroluk bir bedeli hak ettigini inanmiyorum.

Dün genel kurulda da söylendi. Avrupadaki 3 milyondan, 70 milyon üzeri kendi öz nufüsumuzdan cok üst düzey futbolcu cikiyorsa, bu bizim ayibimizdir. Aradaki futbol egitim ve kültür farki acik ortadadir. Enerjimizi ve kaynaklarimizi bu yönde harcamak her yönden daha mantikli geliyor bana.

Tahminimce Türkiye futbol olarak potansiyelin sadece 100 de 20 sini kullaniyor su an, gerisini siz düsünün.

herkes 20 milyon oy' a takmış sağda solda laf ediyor :) sanki kendi takım taraftarlarının çoğu farklı yere oy verdi !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt