Başkanımız Mustafa Cengiz, Basın Toplantısı Düzenliyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Mustafa Cengiz, Basın Toplantısı Düzenliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Berbat ve rezil bir toplantı

1 tane görsel yok
1 tane yanlış kararlar üzerinden vurma yok
1 tane emsal olay ve ceza örneği yok

Yazıklar olsun, bu dakikadan sonra MUSTAFA CENGİZ o koltukta 1 sn dahi oturmamalıdır.

arkadaşlar başkanın konuşmasını beğenmemiş olabilirsiniz ama aşırı tepkiden kaçınmalıyız

kendi kendimize zarar veririz ve rakibin istediği de bu zaten

bizde herkese sovsun kufur etsin demiyoruz. videolar gosterip nazik nazik lafini sokacaksin. boyle bos beles konusmayacaksin. senolun hakeme ettigi kufuru goster ne tirsiyorsun. semih ozsoyun recep ankarali ile tapelerini goster. linnesin pozisyonunu goster.

cikmissin ona kardesim buna dostum diyorsun. hic cikmasan daha iyiydi

1 hafta sonra tekrar basin toplantısı düzenler soyleyim bu yaptığı basın toplantısına açıklık getirir yanlış anlaşıldım diye.
Peki başkan sen örnek veriyorsun ya bende sana bir laf söyleyeyim mi

Fazla tevazunun sonu vasat adamdan nasihat dinlemektir
ibn-i haldun.

Söyleyeceklerimi söylesem başkana hakaret diye ceza yerim. En iyisi susayım, zaten şaşırmadım da konuştuklarına.

Ahmet Çakar , Sinan Engin gibi şeref yoksunlarını ciddiye alıp bu acıklama yapması başlı başlıca bir yanlış zaten. Başkanknın Dediklerine gelmiyorum zaten tam bir fiyasko.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nerelerdesin vizyoncuların padişahı. :(:(:(
Man-Utd-news-Jose-Mourinho-Juventus-gesture-1042636.jpg

Övüp ılımlı yaklaştığın rakibin senin görevde ve bu kulübün simgesi olan teknik direktörüne alenen hakaret etti.

Senin teknik direktörün bu lafı içerlediğini açıklamaları ile dile getirdi ve senin yapamadığını yapıp fair play oyunu oynayanlara hak ettiği cevabı verdi.

Sen ise bu basın toplantısı dahil kulübün haklarını savunamadığın yetmiyormuş gibi, bu hakarete, maruz kalan teknik direktörünün bile cevap verdiği bu hakarete karşı susuyorsun.

Bunun adı ılımlı olmak değil ılıklık, korkaklık, Galatasarayı değil kendi çıkarlarını düşünmektir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt