Bates Motel | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bates Motel

bates_motel__span.jpg

Alfred Hitchcock’un çığır açan filmi “Psycho”dan ilham alınan bu dizi Norman Bates’in annesi Norma ile olan ilişkisinin kurulma yıllarını ve paylaştıkları dünyayı anlatıyor. Bates Motel’de kocasının trajik ölümünden sonra yeni bir başlangıç yapmak isteyen Norma Bates, White Pine Bay’de bir motel satın alır. Norma ve Norman yeni evlerine yerleştikten sonra, kasabanın hiç de göründüğü gibi olmadığını fark ederler. Kasabalılar da onlarla sırlarını paylaşmamaya kararlıdır. Ama Bates’ler hayatta kalmak ve kendi sırlarını korumak için her şeyi yapacaktır.

Bu ne bicim trailer ? Bu ne lan anasina mi yürüyor bu cocuk ? Tabi herkesin yaninda bir Abdullah Kuytul hoca yok maalesef...

kafayı mı yedin renkdaş sen

açtığın konular yazdıkların vs

ailenle yaşamamanı niyaz ederim

Devamli birseyleri tersine cevirdigine göre, senin böyle olaylar ile ilgi duydugundan süphe duymaya basladim.

Ben bir konuyu görünce arastirir, ona göre yorum yaparim. Anasina karsi "degisik" hisler besleyen bir ergenin hikayesi bu filim, sonra beraber insanlari öldürüyorlar. Sapik filminin ön hikayesidir...

Bende Abdullah Kuytul hoca olsaydi, bunlar olmazdi diyorum.

Sana aynisini tavsiye ederim...

anasına tabi yürüyor ne sandınızı sanki sizin ananız öyle olsa yürümezsiniz biraz empati biraz çagdaşlık lütfen

hay apo kuytuluna senin ya dondan fırlıyor sürekli

Sana ne oluyor birader, senin havan kime ? Bizi Almanya´da yasiyor diye bir garip gördünüz heralde, hayir yani bizde kuzey-doguanadolu cocuguyuz...

He, bir insan ile ilgili baslik acmak, sempati duymak oluyorsa, Hitler ile ilgili bilimsel calisma yürütenler ve Kitap yazanlar de Nazi oluyor heralde. Senin düsünce tarzini begendim ahbab...

Sana ne oluyor birader, senin havan kime ? Bizi Almanya´da yasiyor diye bir garip gördünüz heralde, hayir yani bizde kuzey-doguanadolu cocuguyuz...

He, bir insan ile ilgili baslik acmak, sempati duymak oluyorsa, Hitler ile ilgili bilimsel calisma yürütenler ve Kitap yazanlar de Nazi oluyor heralde. Senin düsünce tarzini begendim ahbab...
kardeşim garipsiniz ezilmişssiniz ki öyle görüoyoruz sizde farkında olun ki gelecek cedleriniz belki boynunuzu jkaldırır

Benim tek tanidigim "Garip", Kemal Sunal´in 1986 yilindan vizyona giren filimidir... Merak etme Jonny, bizim basimiz dik ve geri vitesimiz iptal.
banane senin vizyonundan zaten kabullenmediginizden bahsettim tabiki ezilioz garibiz demicen yani ama sosyal yapıda üzücü bir ezolugnuz var hayırlısı inş deişir orda bi cumhuriyet falan kurarsanız belki

banane senin vizyonundan zaten kabullenmediginizden bahsettim tabiki ezilioz garibiz demicen yani ama sosyal yapıda üzücü bir ezolugnuz var hayırlısı inş deişir orda bi cumhuriyet falan kurarsanız belki

Biz ezilmiyoruz cok sükür. Uzun Hanim Merkel önderligindeki hükümet, bize her hakkimizi helal kiliyor. Size de bir Uzun hanim tavsiye ederim...

Üst Alt