Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies 3-4 Oklahoma City Thunder - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies 3-4 Oklahoma City Thunder

Cevap: Batı K. Y.Final | Memphis Grizzlies 0-0 Oklahoma City Thunder

İyi de Duncan bir iki yıldır ciddi düşüşte olan bir adam. Yaşlılıktan dolayı eskisi gibi değil fiziki açıdan. Fundamental de bir yere kadar tutabilir bu adamları ki zaten 2.16'lık hayvani cüsseyle Marc Gasol'u bir yere kadar savunabildi adam. Gerçi o seride de neden Randolph'u o tutmadı anlamış değilim.

anladım renkdaş. :):):):)

anladım renkdaş. :):):):)

Sevindim.

Memphis çok güzel hücum ediyor tam takım olmuşlar ama OKC hücumları çok acelece. Buna müdahale eden bir koç da olmadığı için Memphis bu turu bile geçebilir. Biraz daha akıllı hücum etse OKC çok daha rahat sayı bulacaklar.

OKC seyircisi de NBA'in en iyilerinden. Mükemmel atmosfer oluyor playofflarda.

Edit : Memphis bu seride de ters köşe yapacak gibi. 10/10'luk oynuyorlar.

Ben olsam Marc Gasol yerinde kesinlikle Memphis'de kalırdım. Gerçekten umut vaad eden bir takım Memphis.

Devre 57-47 Memphis üstünlüğü ile sona erdi. OKC kötü oynamasına rağmen 10 sayıda olması maçın onlar için şans. Özellikle Westbrook çok kötü tercihler kullanıyor hücumda. (18 sayısı olmasına rağmen) Keza Durant'ı çok iyi savunuyor Memphis adam gibi top aldırtmıyorlar ona.

İkinci yarıda biraz daha sakin olabilirse OKC hücumda maçı çevirir.

Memphis oleyyyy. NBA Finaline adım adım.

Defender of Underrateds - Umut Sezer.

İkinci yarı OKC toparladı hücumda ama maçı dengeye getirmeleri için saçma top kayıplarını önlemeleri lazım.

Çok güzel maç oluyor bu arada tam playoff maçı.

Fark 13 sayi 3.ceyrek bitti.

Gasol ve Randolph süper.

Memphis lehine 84-71 bitti üçüncü çeyrek.

OKC reb sorunu var Memphis karşısında. Aslında iyi savunma yapıyorlar ama ribaundları bir türlü alamıyorlar bu yüzden de Memphis daha fazla şut denemesinde bulunmuş. Memphis 76 şut denemesi var toplamda OKC'nin ise 56.

Maçın böyle olmasının sebebi de bu istatistikler.

26 sayı 10 reb daha üç çeyrekte yaptı Randolph. Gerçekten de etkileyici.

Edit : O değil de çok pis patladık. Pota altında bu kadar etkin olamaz dedik Memphis'e adamlar şov yapıyor resmen. Gasol ve Randolph çok fena.

Westbrook top kaybı yapa yapa bir hal oldu.

OKC'yi top kaybı ve verdikleri hücum rebleri yıktı resmen.

26 sayı 10 reb daha üç çeyrekte yaptı Randolph. Gerçekten de etkileyici.

Edit : O değil de çok pis patladık. Pota altında bu kadar etkin olamaz dedik Memphis'e adamlar şov yapıyor resmen. Gasol ve Randolph çok fena.

Nasıl etkin olamaz dersin la, hem de sen?:eek: Oha lan, NBA'nin "en iyi uzun ikilisi" sıralamasında ilk 3'te Memphis, bana göre tabii, zayıf OKC pota altına duman ederler bunlar. Benim tek soru işaretim Rudy Gay'di, onun olmaması OKC'ye avantaj olur diye düşünüyordum ama Zach reyiz yardırmış.

Üst Alt