# Batuhan Karadeniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Batuhan Karadeniz

Cevap: # Batuhan Karadeniz

Batuhan iyi oyuncu, Fatih Terim adam ederim diyorsa mutlaka gelmeli. Kimsenin onun sevip sevmemesi önemli değil. Zaten adam ederse ve takımda başarılı olursa herkes sever.

Bkz. Kazım Kazım :)

Adam etmeye çalışmalı çünkü kapasitesi yüksek bir oyuncu. Ha dünya standardından bahsediyosan takımlara Federasyon olarak biz 18 tane bulamıyoruz ama siz her biriniz kendinize en az 10 tane üst düzey Türk oyuncu bulun demiycen. Sorunun cevabı yabancı sınırında gizli.

Görüşünüze saygı duyuyorum ama, Batuhana harcanan emeğin Cem Sultan yada Anıl Dilavere harcanmasını yeğlerim.

Maça kız kardeşimizi sevgilimizi getiricez. Sonra batuhan bey ısınırken gelip numarasını isteyecek. Koyarım böyle transfere. Gelme lan çam yarması.

batuhan disiplinsiz olduğundan ötürü antipatik geliyor insanlara ancak yeteneklerini tartışmak yersiz,yaşı genç ve şimdiyece toplam futbol hayatı kadar yaşacağı kötü tecrübeler yaşadı.Fatih terim bu oyuncuyu tanıyor ve biliyor ise vede ben adam ederim diyorsa gelsin oynasın.Batuhan tarz olarakda sah içinde agresif bir oyuncu bunu olumlu yönde kullanır ise rakip defansda çok iyi işler yapabilir.Şöyle bir düşünün,olumlu tarafından bakın,sağlam oynayan ,tüm agresifliğini sahyaa yansıtan ve olumlu işler yapan bir batuhan bize yaramazmı? bu tarz oyuncular malesef zordur,yönetmeside yönlendirmeside zor insanlardır dolayısı ile terim gibi bir adam ancak bu oyuncuların hakkından gelebilir.

Olumsuz bakmıyorum zira adamın yetenekleri ortada ve yeteneği olan her oyuncununda bir eksiği oluyor,batuhanında disiplin anlamında sıkıntıları var.Kazım içinde ben takıma geldiğinde neden alındı dedim ama adam ile o kadar ciddi bir anlaşma yapılmışki kazım kıpırdayamadı bile,genede birşeyler yapmaya çalışdı rezil bir sezonda dolayısı ile batuhanlada bu tarz bir anlaşma yapılacakdır muhakkak,misal özel hayatına dikkat etmesi,dikkat etmesse tek taraflı fesih olacağını vs gibi ciddi yaptırımlarla alınır batuhan,ine yönetim nede terim göz açtırmaz..

NOT:fener sezer öztürk ile anlaşmış bu arada..

Ben bir yetenek göremedim kendisinde. O kadar maçını izledim bu sene. Eli belinde bekleyen forvet tipi. Eskilerden Saffet Sancaklı'ya benzetiyorum. Ama şu var baskı uygulayan takımlarda (3 büyükler) iş yapar. Yinede "ohaa" dedirtecek bir özelliği yok. Fiziği iyi hepsi o benim gözümde.

İyi bir şutör(striker) mü ? -Hayır.

Fırsatçı mı ? -ehh işte.

Kafa hakimiyeti ? - boyuna rağmen düşük

Bileklerine hakim mi ? - hayır

Adam eksiltebiliyor mu ? - ehh işte

Bu mudur yetenek ben anlamadım bu işi :S

Batuhan ve Necati gelirse fatih hoca yine en büyük hatalarından birini yapmış demektir. benim anlamadığım ÜnalAysal nasıl böyle bir hataya düşer. Bazıları batuhan adam olur demiş. Eğer batuhan birgün adam olursa bende o gün başbakan olurum işte bu kadar ihtimal veriyorum. batuhan anca takımı toplayıp geneleve, diskoya falan götürür. Başkada bişi olmaz. Disiplini bozar. BJK ondan kurtulduğu güne şükrediyor. Fatih hoca bunların peşinde koşacağına BJK gibi Almanyadan-avusturyadan genç gurbetçileri toplasın. Demekki fatih hoca hala 2008 de kalmış. futbolu hiç takip etmemiş, yatmış. Bana bu günler geçen sezon başını hatırlatmaya başladı.

Baros, Elmander, Drogba(!), Necati(!), Batuhan(!), Semih(!).

Gol sıkıntısı yaşadık tamam ama abartmamak lazım. :) Hele Batuhan gibilerle.

Üst Alt