Bay Tahmin - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bay Tahmin

Cevap: Bay Tahmin l TV8

Bu adamlari her zaman agzim kulaklarimda izliyorum:)

Murat ozari bomba:)

edit: Teomanin muzigi birakmasi ile alakali yorum yapsa super olur. MEshur toppidoya sokma olayi vardi ozarinin teoman icin.:)

tribundergi Tribun Dergi

@BayTahmin kaçmasın, herkes TV8 başına. Çoluğu çocuğu uyandırın. Yüzyılın efsane programı yapılıyor :D

Bir keresinde Fikret Engin, TS maçı ile ilgili TS'nin atıyorum 4-4-2 oynaması gerektiğini söylüyor.

Murat Özarı araya girip bu maçla ilgili çok önemli bir şey dicem diyor ama Fikret Engin bir türlü araya girmesine izin vermiyor.

Özarı ikide bir çok önemli bişey dicem diyor ama sonunu getiremiyor.

Bir değil iki değil, araya da reklam girdi mi. Ben de iddaa da bu maça oynucam. Ulan diyorum bi söyletmediler adama kafayı yicem.

Neyse reklam bitti, başladı program. Fikret Engin evet Murat neymiş söyleyeceğin şey dedi,

Murat Özarı: ''Yarın Trabzonspor 4-4-2 sistemiyle oynamalı'' dedi. :SS:

Ulan Fikret zaten söylemişti onu be uyuz adam.

O zamanlar böyle şaklabanlık yapmıyorlardı. Program ciddiydi. İlk zamanlarında oldu bu. Şimdi de mallık yapıyorlar ama artık gırgırına yaptıklarını biliyosun. Ne sözmüştüm be o zaman:asd:

Fikret Engin: Süper kupaya geçelim abi. M.Özarı: Dur benim karşıya geçecek halim yok ne kupası.

:asd::asd:

:asd: Bende başlığı varmıki diyordum.

Ciddi sorunlu bu adamlar.1 dilim karpuz,kaç lahmacuna eşitmiş kalori olarak:asd:

Adam el clasicoyu neden tek maç yapmamışlar diye sormuş(iddaada tek meç oynanmasından bahsediyor)

İspanya federasyonuna sormak lazım diyorlar...

Üst Alt