Bayan Basketbol Takımı Oyuncu Önerileri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bayan Basketbol Takımı Oyuncu Önerileri

Cevap: Bayan Basketbol Takimi Oyuncu Önerileri

Ros Cacares'in başantrenörü Natalia Hejkova'nın görevine son verilmiş. Bizimkiler gidip hemen teklif götürsünler. Ceyhun hocadan çok daha iyi koçtur. Hemde bayandır.

bu arada fener pndexteri almış. ahmet ercanlar yazdı. 1 şubatta gelcekmiş. 7 subatta bize karşı oynayacakmış. bizde gizem yavuz veya özge yavaştan 1 ini almamız lazım. guarda. prince tribüne cıkar diyoruzda. bu hocadan herşeyi beklerim ben.

Murat Tümer 1 uzun 1 kısa alacağız demiş.

EL şampiyonluğu avucumuzun içinde,Matic'i de yollayıp 2 uzun alsak güzel olmaz mı?Guard için Penicheiro denmişti ama kadının haberi yok madem elenen takımlardan oyuncu düşünülüyor Dumerc,Mandir artık hamle yapalım.

Murat Tümer 1 uzun 1 kısa alacağız demiş.

EL şampiyonluğu avucumuzun içinde,Matic'i de yollayıp 2 uzun alsak güzel olmaz mı?Guard için Penicheiro denmişti ama kadının haberi yok madem elenen takımlardan oyuncu düşünülüyor Dumerc,Mandir artık hamle yapalım.

Güzel olmasına güzel olur da o seviyede 1 tane bile bulmak mesele iken 2 tanesini nereden bulacağız? Eleneceklerden Perovanovic ve Viteckova var sadece kaliteli olarak benim bildiğim.

Güzel olmasına güzel olur da o seviyede 1 tane bile bulmak mesele iken 2 tanesini nereden bulacağız? Eleneceklerden Perovanovic ve Viteckova var sadece kaliteli olarak benim bildiğim.

maltsi var. luecenka haberleri vardı. onu verirlermi bilmem. luecenka gelse zaten kupayı aldık derim:)

Benim sorunum değil,kulüp madem final eighti aldı para harcamak zorundalar.Cras Basket'ten Godin var mesela Prag elenirse Montanana var dört numara ama isim önemli değil,basketbol şubesinin niyetini görmek istiyorum.

Viteckova 3 numara Alba varken gereksiz olur.

maltsi var. luecenka haberleri vardı. onu verirlermi bilmem. luecenka gelse zaten kupayı aldık derim:)

Leuchanka'yı Ekaterinburg neden bıraksın? O iş hemen hemen imkansız bence. Perovanovic ve Verameyanka daha olabilir duruyor. Viteckova 3 numara imiş. Ben O'nu hep Center diye biliyordum. 1.90 boy olunca. :D

O Pondexter Abdi İpekçi'ye gelecek değil mi? Bize yaptığı terbiyesizliği geçtim Taurasi'nin de hesabı var O'nunla. :tiphat:

resmi sitelerinde pondexter euroligde aveneida macında buluşcak deniyor. harbi bunların angel son macta oynamamıştı. eger giderse tezegi avucla yerler:)

Leuchanka'yı Ekaterinburg neden bıraksın? O iş hemen hemen imkansız bence. Perovanovic ve Verameyanka daha olabilir duruyor. Viteckova 3 numara imiş. Ben O'nu hep Center diye biliyordum. 1.90 boy olunca. :D

Verameyenka Leuchanka'dan daha zor, oynadığı takımın sahibi manitası mıydı neydi öyle bir özel durumu var.

Angel i gönderip cappie yi almışlarsa akıllarına şaşarım ben bunların

kişisel olarak hayranı olduğum iki basketbolcu var : Taurassi ve Angel

Taurassi şu an dünyanın bir numarası ama yaş ve potansiyeline bakarak Angel onu geçebilecek tek isim

Eğer Angel i göndermek gibi bir aptallık yaparlarsa, ne yapıp edip almak lazım

Kimi göndeririz, kimi tribune göndeririz işler karışık ama Angel şu an olmasa bile bir kaç seneye dünyanın en iyisi olacak

Takipçisi olmak lazım

Angel i gönderip cappie yi almışlarsa akıllarına şaşarım ben bunların

kişisel olarak hayranı olduğum iki basketbolcu var : Taurassi ve Angel

Taurassi şu an dünyanın bir numarası ama yaş ve potansiyeline bakarak Angel onu geçebilecek tek isim

Eğer Angel i göndermek gibi bir aptallık yaparlarsa, ne yapıp edip almak lazım

Kimi göndeririz, kimi tribune göndeririz işler karışık ama Angel şu an olmasa bile bir kaç seneye dünyanın en iyisi olacak

Takipçisi olmak lazım

O kadar da aptal olamazlar. Olabilirler mi yoksa?

yokya angel kalıcı pondexter 1 şubatt gelecek babkinanin turkiye lisansi iptal edilip pondexter,angel,zamane,penny ve matovic kalıcak ligdede 3+1den her maçta 1i kadro dısı kalıcak.babkinada sadece euroleaguede oynayacak

önümüzdeki sezon ise penny taylorun dinlenmek istedigi yazılıyor forumlarda o olmayacak galiba önümüzdeki sezon...

Ezikler pondexteri almış. Şu an durum dengelendi gibi. Bizim bu transfere karşılık vermemiz lazım. Çünkü büyük yatırım yaptık. Yatırımlar boşa gitmesin.

Üst Alt