Bayern Münih Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Bayern Münih

Wolfsburg 5 çekiyorsa Barca 10 çekmesi lazım normal şartlarda ama zor maç olacak.yine de 2-0 yada 3-1 gibi bir skor bekliyorum.

Manchester United-Liverpool ya da Arsenal

Barcelona-Real Madrid

Milan-Juventus ya da Inter

PSV-Ajax ya da Feyenoord

Galatasaray-Fenerbahçe ya da Beşiktaş

Rangers-Celtic

Marsilya-Monaco

Anderlecht-C.Brugge

Levski Sofya-CSKA Sofya

Olympiakos-Panathinaikos ya da AEK

River Plate-Boca Juniors

Porto-Benfica ya da S.Lizbon

Bayern Münih-???????

Hemen hemen her ligde derbi denecek maçlar var.Yani 2 yada 3 ezeli rakip var.Ama Almanya'da durum farklı.Alman futbolunda Bayern öyle bir yere sahip ki ezeli rakibi bile yok denilebilir.Werder Bremen,Schalke,Hamburg,Stutgart,B.Dortmund,B.Leverkusen bu ligin büyük takımları ama Bayern ile kıyaslanınca hepsi zayıf halka kalıyorlar.Ezeli rakibi olmamak Bayern taraftarı için sıkıcı olsa gerek.

Wolfsburg adım adım şampiyonluğa.Bayern 6 puan geride kalacak eğer yarın Cottbus'u yenerse Wolfsburg

Nötrüm bu takıma karşı ama bu sene oynadıgı maclarada bakılırsa cok iyiler..bundesliga acık ara ligi götürceklerini düşünüyorum..

Ilk mac;

Kotu futbol.Alinan beraberlik ise hakemin hediyesi denebilir..

Hoffenaim 1 - 1 Bayern Munchen

Şu Bayern'e oynadığım zaman bir kere de kazansa dişimi kırıcam.

En nefret ettiğim takım :S

Dün kötü oynadı takım.Ama çok yeni bir oluşum içerisinde Bayern.Giden Klinsmann ile gelen Van Gaal'in futbol anlayışlarını karşılaştırırsanız farkı anlarsınız.Bayern de tıpkı bu seneki Galatasaray gibi.Çok farklı bir futbol anlayışıyla başlıyorlar.Lucio gitti ama transfer yapılmadı.Van Gaal de Rijkaard gibi gençlere güvenen bir hoca.20'lik Badstuber,20'lik Breno oynuyor stoper olarak.Bayern'in de bizim gibi zamana ihtiyacı var.

Çok daha iyi olacaklarına eminim.:)

Real gerizekalının önde gidenisin.Robben gibi adam satılır mı ulan angutlar !?

Robben'im çok iş yapar bu sene Bayern'de,kanatlara bak anasını satayım :D Ribery-Robben..:eek:

Bayern bu kez verdiği paranın hakkını aldı. Robben Bundesligayı ayağa kaldıracak.

Ribery...Allah belanı versin

Üst Alt