Bayern Münih Takip Başlığı - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tam bir Nazi takım diyebilir miyiz mein bruder?
Adamlar kimseye acımıyor kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Sezon başında ilk kupa maçında amatör bir takımla eşleşmişlerdi. Garibanlara 12 tane salladı hayvanlar.

Ulan insan 5-6'dan sonra biraz rölantiye alır maçı karşındaki takım amatör. Rakibin kalecisi maç sonu röportajında sabah işe gittim maç var diye biraz erken çıktım demişti.

Bu muazzam dönemlerinde karşılaşmadığımız için verilmiş büyük sadakamız varmış. Galaksi takımı BJK'ye iki taksitte 8 atmışlardı.

o skorlar beni tatmin etmedi zamaninda

kimseye acimayan takimlar konu bjk olunca mala bagliyor

gecen ajax macinda da aynisi oldu

bayern maclarinda da ciddi bir fark yemeden kurtuldular malesef
ajax dortmunda 4 attı bjknın sefil kadrosuna 2 attı. ama şu da var. bjknın sakatlarının olmaması kendileri için avantaj oldu. nasıl olsa yenemeyiz deyip oyunu kilitlemeye çıktılar. yani zaten yenilgiyi kabul ederek çıktıkları için amaçları tamamen fark yememeye oynamaktı. bu yüzden 1. golü hatta 2. golü de yeyince dağılmadılar. zaten onun olacağını kabullenip çok fazla gol yememek adına sahaya çıkmışlardı.

ama sporting maçında, kadronun tam olması ve içerde oynamanın verdiği özgüven ile saldırdılar ve sonucunda 8 tane yemekten ucuz kurtuldular. zaten rakibin 2 topu direkten çıktı. çok net kalecinin kurtardıkları da vardı. çok rahat 1-6 bitebilirdi sporting maçı. içerdeki ajax maçında da böyle açık oynarlarsa skor yine felaket olur

Üst Alt