BBL 11/12 H:21 | Galatasaray MP 103-102 Tofaş | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:21 | Galatasaray MP 103-102 Tofaş | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:21 | Galatasaray MP 103-102 Tofaş | M.S | 7 Mart | Lig TV 3

sonunda basrdınız geriye kalan maclarda sadece banvit deplasmanı var zor olan içerde feneride besiktası yenicegimize inanıyorum

Kazandık..Kötü günümüzde idik..Doğal her takımın kötü günü olur. Tofaşda ballı gününde idi.. Zor oldu kazandık

Yine kendini tutamayan kişiler vardı..
Bana diyorsan çekinme,söyle ismimi.Sana göre kendini tutamamak,bana göre başka bişey ama neyse söylemeyeyim burda.

Bir takım her maç son hucuma 3 sayı önde giriyor ve faul yapıp avantajı eline almıyor,sonunda da 3 lük yiyorsa o takıma ne dense az.1 kere yaparsın,2 kere yaparsın neyse,bizim takım her maç yapıyor bunu.Beşiktaş maçını sırf bu yüzden kaybettik.

Her sezon böyle maçlar olur.Biz yorgunuz.Sonuçta Tofaş gibi genç takımlar böyle maçları vitrin maçı olarak görür.

Bizimde nalet bir huyumuz var böyle rakipleri küçümseriz ve maçları zora sokarız.Neyse bu maç bize dersler verecektir.

Buckman girmiyorum sadece bize karşı böyle atıyor.Antalyadaykende bize karşı böyle oynuyordu.

Yorgun olmasak ve adam gibi oynasak konsantre şekilde +15-20 kazanacağımızı biliyoruz.

Bundan sonra Oktay hocada geri geliyor.Böyle maçlar izlemeyiz.

Tebrikler yenilmez armada.Böyle maçları oynayarakta gelişiyoruz.

Gordon Sulukas kadar şanslı olsaydı süre dolmadan elinden çıkarırdı.

Neyse her şeye rağmen kazanmamız güzel.Ama Tofaşıda tebrik etmek lazım bu kadar eksikle inanılmaz mücadele ettiler:tiphat:.

Bu son dakika kazanma alışkanlığımız bir gün kalpten götürecek valla,

Ne olursa olsun sonunda kazanmak güzel:D

Tebrikler Yenilmez Armada:D

Tofas tam kadro olsaydi paramparca edecekmis bizi herhalde. O Buckman neydi öyle ya? Hep mi böyle bu adam? Yoksa hayatinin macini mi oynadi. Tek basina dagitti bizi ya

İlk uzatmanın sonunda amatörce faul yaptı Tofaş. Orda kazanabilirlerdi.

Son topta yine kötü tercih yaptılar.

Bu hatalar maçı bize getirdi.

Bir de bizde Shumpert Tofaş'ta da Buckman'a helal olsun demekten başka birşey gelmiyor içimden. Ne attıysa soktu babalar.

tofaş fbyle,efesle ve milangazla oynadımı

Üst Alt