BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor 70-88 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor 70-88 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor 36-42 Galatasaray MP | 3.P | 10 Mart | Lig TV 3

Caner Krstici biliyorsun ne kadar kalın bir oyuncu.Andric nasıl oynamıştı karşısında hatırlamışsındır.

Yine Baraca ve Batistayıda durdurdu bu ikili.

zaten andriç her maç öyle oynasa başımda taşırımda .adam istikrarsız.ne yapacağı belli olmuyor.

Cevap: BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor 70-88 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 10 Mart | Li

Andric gereksiz steps ve faulleri düzeltemedi. Tek başına takımın faul hakkını doldurabiliyor, dikkat etmesi lazım. Tabii verim verdiğinde güzel işler yapıyor ona bir şey diyen yok zaten.

Cevap: BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor 70-88 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 10 Mart | Li

Tebrikler Aslanlar.

Bugün özellikle 3 sayılık atışlarda oldukça başarılıydık (12/24 %50 ile kullandık.) tabi bunda Shumpert (5/7) Lakovic (4/5)etkisi büyük.

Ayrıca Furkan'ın 12 rib. ve Ender'in 9 Asist lik performansı da dikkat çekiciydi.

iyi bari son ceyrege baktim bide ilk ceyrege. baya toparlanmisiz. zira ilk ceyrekteki gibi oynasak yenemezdik

banviti yenersek bence lider olarak tamamlamayı garantilemiş gibi oluruz

Zaza gittiğinden beri potayı savunma konusunda zaaflarımız var. Bu durum bir çok maçta pota altı oyuncularının istatistiklerinden ortaya çıkıyor. Ama biz de bu zaafımızı uzuna giden pas kanallarını kapatmaya çalışarak çözmeye çalışıyoruz. İyi yaptığımızda etkisiz kalıyor rakip.

Bugün rakibi dış şutlarla yendik diyebiliriz. Özellikle ikinci yarıda çok iyi şut attık.

Banvit'e karşı iyi bir basketbolla kazanıp liderlik koltuğuna otururuz inşallah.

Cevap: BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor 70-88 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Son çeyreğe yetişebildim.

Zaten o sırada maç neredeyse bitmişti. Ordan geri gelmek çok zordu.

Shumpert geri döndü, sevindirici.

3-4 maçtır dışarıdan atıp kazanıyoruz, rakip te cevap verebilse "son topa" kalıp yürek avuçluyoruz. Zaten hep dışardan atıp kazanmak zor kalburüstü takımlara.

Bizim gelir kaynağımız p&r' ları 2-3 maçtır pek uygulayamıyoruz. Biraz da bu rakipten kaynaklanıyor, bugün de son çeyrek Trabzon neredeyse full alan savunması yaptı. Dışarıdan çok yüzdeli atıp işi çözdük.

Andric hücüm faul yapma. Maçı izlerken bir şey eksik diyordum, en sonunda Luksa yaptı. :) Neyse bu konuda teknik heyet ve oyuncumuz çalışıyorlarmış, zamanla azalır.

Furkan, 20 yaşında daha toy çocuk, çok fazla üzerine gitmeye gerek yok. Hata yapar, tecrübe kazanır, zamanla en iyi 5 lerden biri olur. Çok çalıştığından eminim.

Cevher'in garip bir atış tekniği var, çözemedim. :)

Lakovic'ten gelecek bir 3lük rakibi moral açısından çökertiyor. :)

Her maç ciddi bakmayı gerektiriyor, kolay maç yok.

Trabzon'un işi zor. Ligde kalsalar iyi olur diye düşünmekteyim.

Sevindirici haber, Tutku antrenmanlara başlamış.

Son çeyreğe yetişebildim.

Zaten o sırada maç neredeyse bitmişti. Ordan geri gelmek çok zordu.

Shumpert geri döndü, sevindirici.

3-4 maçtır dışarıdan atıp kazanıyoruz, rakip te cevap verebilse "son topa" kalıp yürek avuçluyoruz. Zaten hep dışardan atıp kazanmak zor kalburüstü takımlara.

Bizim gelir kaynağımız p&r' ları 2-3 maçtır pek uygulayamıyoruz. Biraz da bu rakipten kaynaklanıyor, bugün de son çeyrek Trabzon neredeyse full alan savunması yaptı. Dışarıdan çok yüzdeli atıp işi çözdük.

Andric hücüm faul yapma. Maçı izlerken bir şey eksik diyordum, en sonunda Luksa yaptı. :) Neyse bu konuda teknik heyet ve oyuncumuz çalışıyorlarmış, zamanla azalır.

Furkan, 20 yaşında daha toy çocuk, çok fazla üzerine gitmeye gerek yok. Hata yapar, tecrübe kazanır, zamanla en iyi 5 lerden biri olur. Çok çalıştığından eminim.

Cevher'in garip bir atış tekniği var, çözemedim. :)

Lakovic'ten gelecek bir 3lük rakibi moral açısından çökertiyor. :)

Her maç ciddi bakmayı gerektiriyor, kolay maç yok.

Trabzon'un işi zor. Ligde kalsalar iyi olur diye düşünmekteyim.

Matt Bonner'ı örnek alıyormuş dedik ya :D

Galatasaray tribünü olmadığı için malesef Trabzon tarafında izledim maçı. Çok iğrenç bir taraftar topluluğu var. Basketbolun B'sin den anlamayan insanlar topluluğu. O yüzden maçı izlerken pek keyif alamadım ama Oktay hocayı görmek bile güzeldi.

adamlar forumlarında hala fenerden daha cok nfret ediyorum diyorlar. bize şikeci diyorlar. ulan şikenin aga babasını sizin başkan yaptı. fenerle aynı kişiyi destekledi. bunlara herşey müstehak. binbter olsunlar. inşallah kümede düşerler. koyduk mu

Üst Alt