BBL 11/12 H:27 | Galatasaray MP 84-72 FB Ülker | Maç Sonucu - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:27 | Galatasaray MP 84-72 FB Ülker | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:27 | Galatasaray MP 84-72 FB Ülker | Maç Sonucu

Renkdaş, bizim hedefimiz her zaman Avrupa olmalı. Kuruluş amacımız bu. Telekom birleşmesi her sene bize en az 5 milyon euro artı bütçe demektir. Bu da bizi artık Top 8 için iddialı yapar.

Aynen bence de ama o tezahurat harbiden mükemmel. Söylemesi çok iyi oluyor. Özellikle hızlandıgı bölüm. Maçı iyi kazandık , ilk yarıda olağanüstü bir bal vardı f-5 te.

tebrikler yenilmezarmada.

ismet badem artık evinde mac izler gibi yorumlamayı bıraksın yahu kac yasında adam bitmis gecmis senden moruk

İsmet Badem ne zaman ağlamaya başlasa fener için işler kötü gidiyo demektir.Fark açıldıkça sesi kısıldı yoksa sabaha kadar konuşurdu.

yarin bjk efesi yener insallah yoksa ilk maglubyetimizde efes lider olur bide efesin fener ile macida var febes yenilirse ilk 5in disina kalir

Yarınki bayanlar play off maçının hakemleri hala belli değil !!! Çok enteresan şeyler oluyor Basketbol federasyonunda !!

İzleyemedim maçı beyler nerde bulurum tekrarını

Her şey yine süperdi, olması gerekenler oldu ve yine kazandık. Zaten fener cidden rakibimiz olabilecek seviyede değil, kadro olarak kağıt üstünde iyi olmalarına rağmen organize hiçbir şey yok takımda. Bir tek sahaya atılan maddeleri tasvip etmiyorum ama onun dışında yapılan her şey, verilen tüm tepkiler yerli yerindeydi, kısasa kısas. Bence liderliği garantiledik artık, herkese karşı saha avantajıı da almışız olur mu dersiniz ?

Öyle balli bi camia ki bu ezikler inanilmaz gercekten. Olmayacak yerlerden giriyor top ya. Sinirden catliyor o zaman insan.

Ama onlardan kat kat güclü ve kaliteli oldugumuzu gösterdik. Macin hicbir aninda Fenerbahce bu maci alabilir diye düsünmedik. Öyle de oldu. Paramparca ettik

Youtube linki felan yok mu la izlesek bizde Lakovic reisin bizim evden attığı üçlükleri...

Ben de maçı izleyemedim ama koyup geçmişiz. Tebrikler Yenilmez Armada :016:

Ulan işim vardı bu akşam maçı izleyemedim GSTV tekrarını verir mi acaba?

Show tv verdi özeti, şu an bitiyor. :)

Her şey yine süperdi, olması gerekenler oldu ve yine kazandık. Zaten fener cidden rakibimiz olabilecek seviyede değil, kadro olarak kağıt üstünde iyi olmalarına rağmen organize hiçbir şey yok takımda. Bir tek sahaya atılan maddeleri tasvip etmiyorum ama onun dışında yapılan her şey, verilen tüm tepkiler yerli yerindeydi, kısasa kısas. Bence liderliği garantiledik artık, herkese karşı saha avantajıı da almışız olur mu dersiniz ?

Kadro olarakta asla bizden iyi değiller

Özellikle rotasyon bakımından 2 kat üstünüz.

Sadce bizim bir 5 numara eksiğimiz var.

Fenerden oyuncu verseler sadece oğuzu alırım.O derece

Bu takimin sampiyon olmamasi icin hicbir neden yok. Acik ara Türkiye´nin en iyi takimiyiz.

En büyük güvencem kalitemiz degil, takim olmamiz. Futboldaki gibi

Kadro olarakta asla bizden iyi değiller

Özellikle rotasyon bakımından 2 kat üstünüz.

Sadce bizim bir 5 numara eksiğimiz var.

Fenerden oyuncu verseler sadece oğuzu alırım.O derece

Bizden iyiler anlamında demedim ben de zaten ama kağıt üstünde iyi takımlar genele bakarsak. Tabi o kadar parayla bu takımı kurmaları da onların başarısı. :)

Üst Alt