BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım

Cevap: BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP - A.Efes | 13 Kasım | 17.30 | Lig TV 3

efes'in pota altı çok sağlam ama kısalar pota altını pek sallamıyorlar, kendileri atıyorlar. :D

son maccabi maçındaki gibi oynarlarsa kazanırız gibi geliyor.

Maçı son 2-3 dk kala kopartsak da Ermal'a saydırsak :sopa:

Kısalarımız form olarak daha iyi değil kendimizi kandırmayalım. Son oynadıkları AJ.Milano ve Banvit maclarını Kerem,Sinan ve Doğus'un yaptığı katkılarla kazandılar. Bizim takıma bakarsak hoca anlamsız bir şekilde Tutku'yu gecen sene ki gibi kullanmıyor, Ender ve Gordon iyi oynuyor ama kopuk oynuyorlar. Lakovic'in zaten suana kadar ne oynadığını veya ne oynamaya calıstığını hicbirimiz anlayamadık. Shipp ve süre aldığı dakikalarda Caner ayakta kalıyor sadece.

Tabi sahada durum değişebilir ki inşallah değişir.

Hocam mesajını yeni gördüm.Sizce daha iyi olmayabilir ama bence daha iyi olduğunu düşünüyorum.Süper bir şekilde basketbol oynamıyoruz bunu iddaa etmiyorum benim demek istediğim takım oyunu oynuyoruz bu şekilde kazanıp bu şekilde kaybediyoruz bugün takım halinde oynayıp taraftar desteğini alırsak kazanırız.

Ermal'in yanlışları:

1. Final serisi oynanırken, daha sezon bitmemişken Efes ile anlaşması

2. Transfer olduktan sonra bizi basamak gördüğü tarzı açıklamaları

Bunlar olmadan Ermal gitse kimse bir şey demezdi.

Yine de sinirlenemiyorum orası ayrı. Geçen sene her maç %100'üyle oynadı, çok da iyi katkı verdi, bugün Euroleague'de oynuyor olmamızda en büyük pay sahiplerinden biri. Sadece oyunuyla değil hırsıyla da çok şey katmıştı takıma.

Daha biletlerin tükenmediği ve saat 14.00'dan itibaren salon önündeki gişelerden 5 tl'ye satılacağını söyledi Galatasaray Basketbol twitter hesabı.5 tl'ye satılan biletlerle dahi şu salonu dolduramıyorsak yazık bize yani basketbol sevgimiz fenerbahçe nefretinden ibaret olmamalı.

Daha biletlerin tükenmediği ve saat 14.00'dan itibaren salon önündeki gişelerden 5 tl'ye satılacağını söyledi Galatasaray Basketbol twitter hesabı.5 tl'ye satılan biletlerle dahi şu salonu dolduramıyorsak yazık bize yani basketbol sevgimiz fenerbahçe nefretinden ibaret olmamalı.

Dolar dolar merak etmeyin.

Hic gerek yok. Ermal ne yapti ki bize? Hatta sevgi gösterisinde bulunmamizdan yanayim.Isini yapti, tuttugu takima döndü. Furkan 10 tane Ermal eder.

Furkan 10 tane Ermal eder o ayrı bir şey. Tuttuğu takıma da gitsin o da sorun değil. Tugay'ın da dediği gibi bizi basamak olarak gördüğünü söyledi. Hadi böyle düşünebilirsin ama bunu medyaya açıklaması hoş olmadı. Yoksa tabiiki emeği vardı geçen sezon.

Charles Gaines reisi hatırlamadan olmaz :)

[video=youtube;HH4_KW5jqDo]https://www.youtube.com/watch?v=HH4_KW5jqDo[/video]

uzunlarda Efes baya bi üstün. bizde kısalardan verim almak zorundayız. üstelik kısaların uzunlara yardım etmesi lazım. özellikle Shipp'e çok iş düşecek her maçta olduğu gibi

son olarakta By rebound, Ribaundlara dikkat

barac o boyuna ragmen orta mesafedende atıyor. ilginc bir kişilik:)

Üst Alt