BBL 11/12 Play-Off Y.F. 2.Maç | Galatasaray MP 72-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 2.Maç | Galatasaray MP 72-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 2.Maç | Galatasaray MP 1-0 Beşiktaş M. | 17 Mayıs | 20

Abdi İpekçi Arena' da yenemeyeceğimiz takım yok. Bunu çok net gösterdik. Euroleauge finalistlerini yendik var mı ötesi.

Beşiktaş' tan gömlek gömlek üstün takımız. Aslanlarımız kendilerine güvensinler ve bu maçı alıp seriyi 2-0' a getirsinler.

Eğer yarın 2-0 olursa 5. maça gerek kalmadan finali kucaklayacağımıza inancım tam.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 2.Maç | Galatasaray MP 1-0 Beşiktaş M. | 17 Mayıs | 20

İlk maçta Beşiktaş 13/15 serbest atış atarken biz 13/22 atmışız.

Böyle bir serbest atış performansını Erdemir maçında da sergilemiştik ve 2 uzatma ile kazanmıştık yanlış hatırlamıyorsam.

Ayrıca onlar 11/21 üçlük atarken biz 6/22 atmışız.

Bunlar felaket yüzdeler. Serinin devamı için daha kabul edilebilir seviyede dış şut ve serbest atış yüzdesi yakalamamız lazım. Hadi serbest atış bir maçlık olabilir ama dış şut yüzdemiz böyle olmamalı.

Bu istatistikler zaten oyun planimizin Bjk'den iyi oldugunu gösteriyor. Sadece yüzdeler cok düsük kalmis

Bunun biraz bile üstüne ciksak rahat kazaniriz.

Yüzdeli bir günde 20 sayi fark da atariz.

Ams ciddiyet ve hirs sart. Taraftar da görevini yapmali

Seri 2-0 olursa finalde banviti beklemeye başlayalım ;)

bugun gidicem maca ama bilet almadım daha biletixi aradım daha çok bilet varmış yanı benım için iyi takım için kötü umarım dolar

Takım şampiyonluğa yürüyor, salon dolmuyor :(

Bende bilet durumunu sorucaktım.Salon full olmasa da büyük oranda dolar.

Bu istatistikler zaten oyun planimizin Bjk'den iyi oldugunu gösteriyor. Sadece yüzdeler cok düsük kalmis

Bunun biraz bile üstüne ciksak rahat kazaniriz.

Yüzdeli bir günde 20 sayi fark da atariz.

Ams ciddiyet ve hirs sart. Taraftar da görevini yapmali

Attığımız şutların nerdeyse tamamı zorlama olmayan top çevrilerek atılan üçlüklerdi bide,sadece şans yoktu

Yanlız Bjk nin dış atıcılarını sezon boyu çok boş bıraktık

Bizi yüksek yüzdeyle 3 lükler dışında zorlama şanları yok,Arroyo Serhat ve Erzeg e lütfen dikkat edelim artık

final mi kovalıyoruz ne yapıyoruz anlamadım gitti kimsenin umrunda degil

real-barca maçı için 100 sayfa tartışırız şu konuya bak öksüz yetim

akşam gelirsiniz kadro varmı buz gibi tang olsada içsek

hadi ben gidiyorum belime kuvvet

Soran olursa MAÇA gitti dersiniz :D

MACA gidecem koyacaz size beşiktaş. bakalım öyle kactane 3 lük atcaksınız.

garip anam bekleme

yollarımı gözleme

maça gittim gelicem

Çok yazık. Şampiyonluğa oynuyoruz ve salon dolmuyor. Futbolda hani şampiyon olmasaydık ( ki bana göre ayırmamız gerekir ), derdimki insanların moralleri bozuk ve maca gidecek hevesi yok.

Takıma destek ve bol sinerji. Bu maçıda alırız bir aksilik olmazsa. Güveniyorum potanın Aslanlarına.

Taraftarların bir çoğunun kafasında futbola yapılacak transferler var fakat bence yöneticilerin kafasında futbol transferinden ziyade basketbol şampiyonluğu var.Bu eşleşmeden gelecek olan taraf çok yüksek ihtimalle şampiyon olacak.Saha avantajımız var ve bunu iyi kullanmalıyız.Bugün Abdi İpekçi'yi doldurup seriyi 2-0'a getirip Beşiktaş'ın umutlarını söndürmemiz gerekiyor.

toplam kaç maç oynanacak 3 mü gene ?

alalım şu maçı haydi yenilmez armada ancak destek şart full dolmalı salon.

Üst Alt