BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 42-36 Galatasaray MP | Devre | 20

artniyet meselesi göreceli bir karam,Size göre art niyeli bana göre olmayabilir.Yönetm şuan istifa etmeli diyen çıksa eyvalla art niyetli diyelimde,hoca gitmelidir diyenlere baştada ben artniyetli demek fazla uç bişi olur.Sonuçta başarısız olan birine git demek dünyanın her yerinde doğal bir sonuç,Sen sabırlı olalım dersin ben gitsin derim,

Buna katlmıyorum.

Oktay Mahmudi benim için şu ynetimden daha başarılı daha değerlidir.

Bu adama sınırsız bütçe verilip üst düzey oyuncular alınmalydı.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

pfuuuuuuuuuuu..........kaybettikmi.........lan

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 42-36 Galatasaray MP | Devre | 20

oktay hoca eleştirilmez degil. hakaret etmedigi sürece eleştirmek normal. oyunculara o istegi hoca verecek. cogu oyuncu leş gibi oynuyor. kendi oyumuzu akıllıca oynayıp şöyle sacma sapan hataları azaltırsak bunları yenmek bizim icin zor olmaz.

Ya bırak yahu böyle oynayıp son dakika kazansak hiç kimseden ses cıkmayacaktır.

Amac eleştirmek mi yahu oraya buraya sallayarak,kendini rahatlatmak.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

berbattık bugun tek kelimeyle.resmen "kimin parası varsa düdüğü o çalar"ı oynuyoruz bu seride.adamlar bastırıp parayı almış hawkinsi,arroyoyu.bu ikisinin etinden sütünden ve yününden misali sonuna dek faydalanıyorlar.aynen fenerin futbolda takım oyunu adına hiçbirşey yapmayıp sadece alex ve stochun cabasıyla işi son maça kadar getirmelerinin farklı bir örnegi.

lakin zoruma giden şey deyim yerindeyse hiçbir oyun planı olmayan,sadece kişisel becerilerini kullanan bir takıma yenilmemiz.teodosiçleri,schwebleri durdurmayı başarabilen ve öyle bir takıma sadece 64 sayıya izin veren bir takımın arroyo ile hawkinsi durduramamasını ve maç başı 70-80 aralıgında sayı yemesini kabullenemiyorum,affedilir yanı yok benim için.ha taabiki ikiside iyi oyuncu ama ya deron kalsaydı..?herhalde maç başı 90 dan aşagı yemiyecektik bu hesaba göre..!

gordonun,andriçin,lakoviçin oldugu yerde takımda en çok sayı atan ikilinin dedoviç ile savoviç olması bile bişeyleri yanlış yaptıgımızın göstergesi açıkçası..nerelerdesin gordon,nerelerdesin lako,nerelerdesin andriç..?şimdi sırasımı kaybolmanın Allah rızası için..

çok sevdiğim oktay hocayı bile dagılmış gördüm bugun.9 sayı gerideyiz 2 dk var macın bitmesine ve hala zone yapıyoruz.adamlar 24 saniyeyi eritiyor biz zone yaparken..ribaundlarda eziliyor ama ısrarla 2 tane 4 numarayla oynuyoruz.bildiğim oktay hoca böyle hataya düşermi..?

1 maç daha şansımız var işi ipekçiye taşımak için.zor ama imkansız değil.yeterki olimpiakos macındaki gibi,fener maçındaki gibi,cska macındaki gibi oynayın.biraz yüreginizi koyun sahaya cocuklar..çünkü son haftalarda özledik o yürekten oynayan galatasarayı..

Ya bırak yahu böyle oynayıp son dakika kazansak hiç kimseden ses cıkmayacaktır.

Amac eleştirmek mi yahu oraya buraya sallayarak,kendini rahatlatmak.

ben zaten laf olsun diye söyleyen hakaret edenlere karşıyım. ama adam gibi eleştirenede saygı duyarım bukadar basit. bugün hocayıda oyuncularıda ben begenmedim.

içerde nasıl zorluyor herifler bizi dışarda daha da zor iş 2.maçı kaybetmiyecektik şimdi mucizevi bir deplasman galibiyetine ihtiyacımız var..

Çok net bir şekilde ikili oyunları oynayamıyoruz. Adamlar sürekli 5 numarasını bizim oyun kurucu üstüne veriyorlar ve biz içeri top indiremiyoruz. Savovic in bireysel sayıları olmasa maç 3. çeyrekte kopacaktı. Oktay hocanın 2.yarıya başladığı 5 çok kötüydü ve bunda 4 dk ısrar etti. Neyse seri de elensek kesinlikle en son Oktay Hocayı suçlu bulurum. Bjk bile para sıkıntısı yaşarken bu transferleri yaptı . Biz Euroleague ' de gruptan çıkma aşamasındayken bir oyuncu bile alınmadı.

Oktay Hoca yı çok severim ve uzun yıllar takımın başında kalmasını isterim. Ama ortada bir gerçek var, hoca yabancı oyuncu seçimi konusunda gerçekten çok zayıf ve emin olun Efes den de bu yüzden gönderildi. Adamlar giden NBA yıldızlarının yerine bile Arroyo ve Bonsu yu alıyor. Ama biz hem ilk gelenlerden hemde sonradan alınanalardan fayda alamıyoruz. Çok ciddi kapasite sorunumuz var. Bu İpekçideki maçlarda taraftarın yarattığı atmosferle ortadan kalkıyor ama deplasmanda koca bir sıfır oluyoruz önemli maçlarda.

Hoca transfer döneminde sürekli boşta oyuncumu var da biz almıyoruz dedi durdu. Ama alan alıyor. Belkide Arroyo ve Bonsu şampiyon yapacak takımı. Olımpıakos un ara dönemde aldığı oyuncular takımı Euroleague şampiyonu yaptı.

En çok üzüldüğüm şey biz 10 kişiyle oynayıp kimseden verim alamazken onlar 5 kişiyle oynayıp maksimum verim alıyorlar.

Kız gibi oyuncular var bizde. Boya baksan 2 metrenin üzerinde ama pota altında elindeki topu potaya basamayıp kız gibi elinden kaçıran oyuncular var bizde. Koca Galatasaray ın yıllar sonra şampiyon olma imkanı varken bu kadar silik bu kadar ruhsuz oynaması kanıma dokunuyor.

kupayı çok rahat alacakken 11 sayı öndeyken Beşiktaş'a elendik.. şimdide şampiyonluğu kazanma ihtimalimizin yüksek olduğu bir sezonda Beşiktaş'a elenirsek yazık olur.. kargaların yüzünü güldürmeyelim gerekirse finalde kaybedelim razıyım

^

Aynen daha Aroyyo ve Hawkinsin kim oldugunu bilmeden nasi koydu aroyyo hawkins diyorlar ... neyin kafasini yasiyorlar anlamiyorum kaale bile almamak lazim.

Bugün her ortamda Galatasaray'a küfürler yağdıran bjk'lilere tek bir şey söyleyin yeter: Mühendis Oktay. :asd: Ali Sami Yen ve Metin Oktay'ın ölüsüne bile küfür eden terbiyesizlerle anladığı dilden konuşmak lazım artık.

Belli ki bizimle açıkça düşman olmak istiyorlar. Mühendis Oktay gibi olur sonunuz akıllı olun.

Bugün her ortamda Galatasaray'a küfürler yağdıran bjk'lilere tek bir şey söyleyin yeter: Mühendis Oktay. :asd: Ali Sami Yen ve Metin Oktay'ın ölüsüne bile küfür eden terbiyesizlerle anladığı dilden konuşmak lazım artık.

Belli ki bizimle açıkça düşman olmak istiyorlar. Mühendis Oktay gibi olur sonunuz akıllı olun.

Bu kadar salakça ileti yazmayın. İnsan olmayı öğrenin. Galatasaraylılık bu değil.

Maç çıkışında Ali Sami Yen ve Metin Oktay'a küfür eden güruha karşı böyle davranmak lazım.

Mac cikisinde ASY ve Metin Oktaya kufur etmesi bence uydurmaca adam tek basina otobus duragindayken atkisi var diye bizden 25-30 kisi girismis pert etmisler adami yazik...

Galatasaraylilik gercektende bu degil. Bu holiganligin otesi bir nokta.

Maç çıkışında Ali Sami Yen ve Metin Oktay'a küfür eden güruha karşı böyle davranmak lazım.

Değerlerine sahip çıkmak için adam öldürmek bir seçenek değil.

Bunu, burada yazmak ve dile getirmek dahi Galatasaray taraftarıyım diyen birisine yakışmaz.

Hiç bir şey insan hayatından değerli değildir.

Nefreti körüklemenin de, lüzumu yok.

Üst Alt