BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 29 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes 73-83 Galatasaray MP | Maç Sonucu | 29 Ekim

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes - Galatasaray MP | 29 Ekim | 18.30 | Lig TV 3

Efes'te Barac 1 ay yok, Batista kadroya girecek. Savunmada Barac'tan farkı olmaz ama hücumda iyidir Batista. Fakat mac eksiği olduğundan verimli olamayabilir.

@Tugay, verdiğin bilgiler eksik ve yanlıs, birde boltladığın kısmı iyi okumamıssın : )

Cevap: BBL 12/13 H:3 | Anadolu Efes - Galatasaray MP | 29 Ekim | 18.30 | Lig TV 3

İzleme şansımız varmı? Bilet filan verecekler mi bize?

Efesin olimpiyakos maçındaki performansı geçen yılın 2. yarısında abdi ipekçide oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını hatırlattı

O maçtada biz inanılmaz dış atış yüzdesi yakalayıp kazanmıştık

Eğer bunlar gibi uç performanslar olmassa efesi rahat olmasada yenebilmemiz kuvvetle olasılık

Efes galatasaray maçlarının bence en büyük yıldızı çoğu sefer kerem tunçeri olmıştur

Özellikle son 2 yılda izlediğim büyün maçlarda en krtitik yerlerde attığı üçlüklerle canımızı çok yakmıştırki geçen yılki eurolig ilk maçında attığı 3 sayılıklarla bizi çeyrek finalden eden adamlardan biridir

Kerem tunceriye dikkat edelim yeter

3lük show yapmalarina izin vermezsek, ki hep bize denk geliyor, kazanabiliriz. Ben takima güveniyorum.

Domercant´in durumu ne? Oynayacak mi?

Maç için çok olumlu şeyler düşünmüyorum,yenileceğimizi düşünüyorum açıkçası ancak çokta üzülmem-uzunlarımızın performansını çok merak ediyorum bu maç.Diğer merak ettiğim Domercant'in takıma nasıl döneceği.Şuana kadar oynadığımız basketbol beni çok tatmin etmedi benim kafamda Domercant-Gordon-Hawkins transferleriyle Miamivari bir basketbol oynarız diye hayal ediyordum ancak beklediğim gibi olmadı gerçi Domercant'i izlemek nasip olmadı daha.Umarım yanılır,güzel bir basketbol oynayarak galip geliriz.:D

Ayrıca Jamon Gordon-Hawkins mücadelesini izlemek harika olucak:tiphat:

efeste farmar, vujacic gibi yüksek yüzde ile oynayan dış atıcılar, kerem, barac (sakat), semih, ermal gibi pota altında etkili ve iyi savunma yapan oyuncular var. birde kerem tunçeri gibi bir oyun kurucu var, eurolig de 4 lü finale kalabilecek kalitede bir takım.

ama sunu unutmayalım ki geçen sene de efes çok güclü bir kadro kurdu ve sezon ortasından sonra kötü performans gösterdi. oktay hocanın klasik 4. peryot oynayamaması bu yılda da devam ediyor, bjk ye 2 maçta da kaybettiler.

bence hawkins ligin tartışmasız en kaliteli oyuncusu, domercantin de geçen sene kazandaki performansı da ortada, yerli rotasyonunda çok kaliteli oyuncularımız var

en önemli avantajımız ise ergin hocanın oktay hocaya karşı psikolojik üstünlüğü.

Ayrıca Jamon Gordon-Hawkins mücadelesini izlemek harika olucak:tiphat:

gordon hawkinse bişey yapamıyor. hawkinsi tutamaz. bizim geçen sene playoflarda belli etti. tabi hawkins kötü gününde olmazsa. fizikmen agır basıyor hawkins.

Efes'i de yeneceğiz İnşallah !

Hawkins - Domercant Show Bekliyorum :)

efesin kadrosu çok kaliteli bizim kadro kaliteli diyenler olmuş ama büçeler ortada kalite olarak bize iyiler

çelişmeli maç olur hawkins farmar mahmuti ataman cl maçlarını aratmaz :yenieek:

Bileğini burkan Kerem Tunçeri'nin MR'ı çekildi. Yırtık-kopma yok çok şükür ama kanama var. Galatasaray MP maçına yetiştirilmeye çalışılıyor. / İsmail Şenol

Kerem İnşallah yetişemez. :eek:

Hafta arasında oynanan Banvit hazırlık maçında N'Dong sakatlanmış. Durumu maç günü belli olacak. Domercant'ın da durumu maç günü belli olacak. Jamont Gordon sakatlığı geçmiş. Ergin Ataman GSTV haberlerde söyledi.

Ayrıca Lakovic kadroya dahil olabilirmiş.

Üst Alt