BBL 19.Hafta | Galatasaray C.C. 95-102 Banvit | 13 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 19.Hafta | Galatasaray C.C. 95-102 Banvit | 13 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: BBL 19.Hafta | Galatasaray C.C. 95-102 Banvit | 13 Şubat | Maç Sonucu

7 sayı önde girdiğimiz maçın sonunda maç berabera oluyor olacak iş değil. Yinede oynayıp son saniyelerde 3'lük atıyorsun arkana bakmadan orta sahadan 3'lük yiyorsun.Elimizle verdik maçı, uzatmaları saymıyorum zaten orda döküldük resmen.

Cem Hoca sınıfta kaldı bugün.3 sayı öndeyiz,rakibin 2.atışı kaçıracağı belli.F.Solak'ı kenarda tutacak kadar komik bir koçumuz vardı bugün maalesef.

Bunun adı saflıktır, bu takım tam bir amatör. Başka türlü bu maç verilemez.

Bütün camiayı topluca guzel bır hamama götürmek lazım.Bu ne şansızlık ya:(

ya bu kadar saçmalık olamaz ya bi dk kalmş 7 sayı öndeyiz maçı beraberliğe getrdk tamam oldu diyelim 2 sn kala öne geçiyorz orta sahada adama faul yapmıorz ve orta sahadan 3lük yiyoruz. Zaten biz maçları uzatmaya götrdğümüz zaman kesin kaybediorz hemen dökülüorz ya bi takım bu kadar dağılabilir bi anda her sene aynı şeyleri yaşıyorz play off a kalamazsak iyi yabancılarıda alamayız seneye byk ihtimallede kalamıyacağız artık her sene değişmeyen zirveye oynayan sabit bir kadro oluşturmamız lazım.

keşke maçı izlemeseydim en azından sinirlerim harap olmazdı maç sonucuna bakıp yenilmişiz derdim, ama bu kadar ahmakça ve koçun yanlışları yüzünden yenilmek koyuyor insana

Allah belanızı versin demek isterdim ama yönetim ceza veriyor.

Herkes biliyor 2.atışı kaçıracak herif bilerek.F.Solak nasıl kenarda olur Abi?Şaka gibi ya!

bi maç bu kadar amatörce kaybedilmez bea.bizim koç ne düşündü acaba son saniye faul yaptırmamakla

Banvit'in balına tüküreyim. Ortasahadan salladığı atış girdi. Ondan sonra moral sıfır tabikide. Ayrıca dediğiniz gibi, kaçırılan faulden sonra Banvitli adamın aldığı rebound ve attığı sayı amatörlükten başka birşey değildir. Herkes o anda Fatih Solak'ın neden oyunda olmadığını düşünmüştür, bizim koç dışında.

Bir maç nasıl verilir adlı belgesel sona erdi.Birşey demiyorum.

Cem Akdağ'ı boşu boşuna şişirmişiz.

Seneye üç yabancımızı, Evren'i, Fatih'i kadromuzda tutup yeniden yapılanmamız gerekiyor.

Üst Alt