BBL 20.Hafta | FB Ülker 81-77 Galatasaray C.C. | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 20.Hafta | FB Ülker 81-77 Galatasaray C.C. | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: BBL 20.Hafta | FB Ülker 81-77 Galatasaray C.C. | 27 Şubat | Maç Sonucu

Washington'dan birşeyler beklemek hataydı zaten...

Bu sezon kaçıncı kez yenildik Fenerbahçe'ye?

82-74 diye tahmin etmiştim yakın oldu bundan sonra basketbol iddiası oynayayım.

çok yazık oldu. kitap yazılır bu gs-fb maçları üzerine gerçekten. benim ele alacağım konu şu olurdu, Galatasaray bu maçlara ölüm kalım niteliğinde baksa ve hazırlansa bugün bu maç 20 sayı farkla bizimdi. çünkü fenerbahçe ölüm kalım olarak bakıyor bu maçlara. aynı ciddiyetle oynamıyoruz.

iddaa da fenerliler ve fenere oynayanlar kaybetti en azıdnan :D

Her sene hep aynı nakarat oluyor.Ama kadromuz zayıf.

son 5 dakikada ki oyunu maça yayabilsek bu maç bizimdi...

bu yenilgi ülkerspor+fenerbahçe'ye.

bunu atlamayalım. yılların ülkersporu birden fenerbahçe olmasın. bu branştaki yenilgiyi saymayın voleybol falan amenna lafım yok.

Ama bu maçı Fenerbahçe kazanmadı biz kaybettik . Doğru düzgün bir kadro kurulsaydı bu maçı alırdık. Murat, Caner, Polat, Eren bunlar basketbolcu mu şimdi?

8690286111211.jpg

Üyeli olan varsa yazsın. "O arkadaşın ki Adebayor'dan büyük tam size göre." yazsın.

Kamuoyunun rakibimizin fark yapacağını düşündüğü bir maçta galibiyeti kaçıran takım kesinlikle eleştiriyi hak etmez.Biz gerekeni yaptık mı?Yaptık.3 lükleri boşverin Mike şut atarken sahaya giren antrenöre tekniği bassaydı hakemler bu maçı vermezdik.

Ama bu maçı Fenerbahçe kazanmadı biz kaybettik . Doğru düzgün bir kadro kurulsaydı bu maçı alırdık. Murat, Caner, Polat, Eren bunlar basketbolcu mu şimdi?

Basketboldan futbol kadar anlamam yani kimin basketbolcu olup olmadığını gerçekten bilmiyorum niteliklerinden haberim yok ama sen haklısın ki sonuç ortada.

ama şaka gibi değil mi sence ülkerspor diye bir takım var ve Türkiye'de fenerbahçe basketbol takımı diye bir takım var ayak takımı bu takım. ülkerspor efesle başabaş mücadelesini veriyor ligde, arkalarında 3 büyüklerin takımları cebelleşiyor bir şeyler yaparız belki diye.

birden ülkerspor fenerle birleşiyor ve fenerin şampiyonlukları geliyor bunlar da 100 yıllık fenerbahçenin şampiyonluğuymuş gibi oluyor. bence çok komik ve bunun önüne geçilmesi lazım şaka gibi bir olay bu. evreni ranciki geçtim bence konuşulması gereken asıl şey bu. skandal, o zaman efes pilsen'le birleşelim ne yapıp edip ortalığın birleşme organına koyalım birader haksız mıyım ben?

bizim yönetim oyuncu falan aramakla uğraşmasın, ne yapar da efesle birleşiriz diye uğraşsın gerisi önemsiz zaten.

Okunmamış Bugün‚ 19:42

Tugay Arslan

Tugay Arslan isimli Üye şuanda online konumundadır

Galat 2288 Üye

Standart Cevap: BBL 20.Hafta | FB Ülker 81-77 Galatasaray C.C. | 27 Şubat | Maç Sonucu

Bu sezon kaçıncı kez yenildik Fenerbahçe´ye?

Bu kadar ribaunt aldık ama maalesef skorer sıkıntısı yaşadığımızdan maçı kazanamadık.Tebrik etmek lazım yine de takımımızı.İlk maçı sahada kazanmıştık.Bu maçı da olnlar kazandı.Efes Pilsen'e başarılar dilerim...:)

Edit:Tanjevic'e faul çalmayan hakemlere de selamlar olsun...:rolleyes:

Üst Alt