BBL 27.Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 27.Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom - Galatasaray C.C. | 12 Nisan | 18.30 | Spormax

evet bende cumartesi biliyordum soradan deişmişler

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom - Galatasaray C.C. | 12 Nisan | 18.30 | Spormax

Allah bozmasın güzel seri yakaldık,maçları izlerken zevk alıyorum.İnşallah Türk Telekomuda yeneriz.

olurda play off a kalırsak gerçekten inanılmaz birşey olur ki bunun olacağına inanıyorum bu arada oyuncuların bu hırs ve performansı play off larda da segilerse bir süpriz yapabiliriz. süpriz olmasa bile bir fener veya efes serisi 3-2 gibi bitebilir. (buda süprizdir aslında)

Play off a kalırsak gerçekten çok güzel olur ama Play off'da başarılı olabileceğimizi zannetmiyorum.Sonuçta 3 günde bir üst düzey takımlarla maç yapacağız, bu dar rotasyonla işimiz hiç kolay olmaz...

bornova kaybetti arkadaşlar bu hafta kazanırsak süper bi avantaj yakalıcaz bornovayla aramızda bi galibiyet kalıo ve son hafta bornova buraya gelio artık herşey bizim elimizde

tofaş da antalya bşb karşısında son 6 dk kala 13 sayı önde bu durumda kazanırsak 3 takımında puanı eşitlenicek

Öncelikle 3'te 3 yapıp son bornova maçına çıkmamız lazım. bornovanın 1 maçta daha mağlup olması lazım bu 3 maçta. böyle olursa son maç şampiyonluk maçı gibi olur.

Düzeltme: Bir hata yapmışım. 4 maçı alırsak bornova önündeki 3 maçı alsa bile puanlar eşitlenecek. bornovayla olan ilk maça bakmak lazım averaj için. Telekom maçı çok önemli bu hafta.

Öncelikle 3'te 3 yapıp son bornova maçına çıkmamız lazım. bornovanın 1 maçta daha mağlup olması lazım bu 3 maçta. böyle olursa son maç şampiyonluk maçı gibi olur.

Düzeltme: Bir hata yapmışım. 4 maçı alırsak bornova önündeki 3 maçı alsa bile puanlar eşitlenecek. bornovayla olan ilk maça bakmak lazım averaj için. Telekom maçı çok önemli bu hafta.

Bornova 86 : 79 Galatasaray CC

o averaja bakmıyolar diye biliyorum bornovadan averaj olarak öndeyiz kazanmamız yeterli o maçı

Bornova 3 maçını da kaybdeder.Fikstür'e bak

Banvit

Fenerbahçe

Galatasaray

ama bizim en az 3 maç kazanmamız lazım.

Bu maç İstanbul'da olsaydı derdim ki UA da Basket maçına gitsin.Futbol Takımına bundan daha iyi protesto olmazdı.

8.olursak Efes Pilsen ile eşleşeceğiz.Elersekte büyük ihtimal,Fenerbahçe Ülker ile yani,yolumuz taşlı ama onları elersekte şampiyon olabiliriz.İnanırsak.Düşünsenize bu sene o olaydan sonra Şampiyonluk kupası geliyor.

8.olursak Efes Pilsen ile eşleşeceğiz.Elersekte büyük ihtimal,Fenerbahçe Ülker ile yani,yolumuz taşlı ama onları elersekte şampiyon olabiliriz.İnanırsak.Düşünsenize bu sene o olaydan sonra Şampiyonluk kupası geliyor.

Finale kalırsak Abdi İpeçi dolar,taşar.Hatta belki 1 veya 2 maça bende giderim o zaman finaldeki.

Finale kalırsak Abdi İpeçi dolar,taşar.Hatta belki 1 veya 2 maça bende giderim o zaman finaldeki.

uçuşa geçmiş bazıları. redbull kanatlandırır.

sen önce küme düşme sonra şampiyonluk hayalleri kur.

kadro kısıtlı ama aslanlar ellerinden geleni yapıyortlar helal olsun potanın aslanlarına.önce ligde kalmayı garantileyelim sonra bakarız playoff 'a.

Üst Alt