BBL Final 5. Maç | Galatasaray MP 76-58 Banvit | 15 Haziran | ŞAMPİYONUZ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL Final 5. Maç | Galatasaray MP 76-58 Banvit | 15 Haziran | ŞAMPİYONUZ!

Cevap: BBL Final Serisi 5.Maçı | Galatasaray MP - Banvit | 15 Haziran | LigTV3

Şen ola Cimbom şen ola tezahuratlarıyla bitirmek lazım maçı :) Umarım güzel bir oyunla ve başa baş geçen bir maçı kazanarak alırız kupayı.fark olsun istemiyorum işin heyecanı kalmıyo.kafa kafaya gitsin maç 4-5 sayıyla yenelim kafi :)

Fazla bileti olup da normal fiyatı üzerinden bırakabilecek biri var mı beyler ?

çok isterdim gelmek ama sakaryaya gidiom :/

[video=youtube;ceN3iMcnGkM]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ceN3iMcnGkM[/video]

macı beklıyorum heyecanla 30 yasındayım ılk basketbol takımı sampıyonlugu ıcın heyecanlıyım bugun 90 fınalını ızledım cok guzeldı:ayatollah:

3.çeyrekten itibaren nevizade geceleri'ni söylemeye başlarız :yenieek:

Beyler Digitürk Play den maçı satın aldım yayın kalitesinde bir sıkıntı olmaz demi?

Cevap: BBL Final Serisi 5.Maçı | Galatasaray MP - Banvit | 15 Haziran | 18.00 | LigT

[video=youtube;LWT1F-SOw34]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LWT1F-SOw34[/video]

Cevap: BBL Final Serisi 5.Maçı | Galatasaray MP - Banvit | 15 Haziran | 18.00 | LigT

Bu maç Abdi İpekçi full olur heralde.

fazla 1 biletim var isteyen varsa özelden yazsın

@tufanersoz7: Furkan büyük fedakarlıkla sahada.N Dong'un durumu daha iyi.Banvit 5.maçta da tam kadro...

Üst Alt