BBL H:12 | Galatasaray CC 67-56 F.Ülker | 29 Aralık | Her sene böyle! - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:12 | Galatasaray CC 67-56 F.Ülker | 29 Aralık | Her sene böyle!

Cevap: BBL H:12 | Galatasaray CC 67-56 F.Ülker | 29 Aralık | Her sene böyle!

mahmuti.jpg

spahija.jpg

tutkureis.jpg

meronan.jpg

tutku3.jpg

tutku4.jpg

ermal.jpg

maçı resmen taraftar aldı.6 ya 5 oynadık resmen ve gerçekden steresiz rahat galibiyet oldu.

Dünkü maça keşke futbol şubesi gitseydi de özveri,mücadele,ruh nasıl olur görseydi.İşte bu adamlar formanın hakkını sonuna kadar veriyorlar.Bizim istediğimiz de sadece bu.Bütün oyuncuları can-ı gönülden tebrik ediyorum.1 yerli guard ve iyi bir yabancı pota altı oyuncusuyla şampiyonluk hayal değil bence şu mücadeleyi gördükten sonra.Maça giden taraftarlarımızı da ufak tefek hareketleri dışında çok beğendim.Keşke her zaman böyle destekleseler.Türk Telekom Arena'ya gitmeyi hakedenler futbolcular değil de basketbolcular onu da yeri gelmişken söyleyelim.

Mükemmel bir maçtı. Tutku'nun insan üstü çabaları galibiyetin mimarı oldu. Taraftarın müthiş desteği galibiyeti getirdi. Mükemmel savunma yapıyoruz sezon başından beri.2-1-2 savunma sistemiyle Oktay mahmuti takıma bir şeyleri oturtmuş gibi gözüküyor. Ermal - luksa ikilisi ve kenardan oyuna gelen Tutku takımı göğüsleyen isimler oluyor; Fakat bu maçta Tutku tek başına direndi ve galibiyeti getiren isimlerin en başında oldu. Maçın dönüm noktası ise Nevent'in aldığı Teknik Faul'du.

Maç mükemmeldi gerçekten, ben hayatımda böyle atmosfer görmemiştim. İstisnasız herkes bağırıyordu.

Son 3-4 yıldan beri tribünlerde gördüğüm taraftar gerçekten Galatasaray a yakışan taraftardı. Bu profili artık TT Arena'da da görmek istiyoruz. Ali Sami Yen'e cehennem isminin takılmasnı sağlayan taraftar profilini istiyoruz artık tekrardan

beyler taraftar çok etkili olmuş galibiyette galiba,tüm forumlarda bütün yorumlarda bundan bahsediliyor,siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ben maçı izlemedim açıkcası ??

beyler taraftar çok etkili olmuş galibiyette galiba,tüm forumlarda bütün yorumlarda bundan bahsediliyor,siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ben maçı izlemedim açıkcası ??

Şöyle söyleyeyim , ordaydım ben. Hayatımda öyle taraftar görmemiştim. 10 bin kişi mi vardı , istisnasız hepsi bağırıyordu. Değil fülker o gün karşımızda Miami olsaydı yine yenerdik biz :D

Maçın tamamını izleyebilceğim yada indirebilceğim bir adres varsa pm atarmısınız?

Maç saatinde ev arıyodum :)

Üst Alt