BBL H:22 | Galatasaray C.C 61-50 Türk Telekom | 19 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:22 | Galatasaray C.C 61-50 Türk Telekom | 19 Mart | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:22 | Galatasaray C.C 61-50 Türk Telekom | 19 Mart | Maç Sonucu

2 haftadır kötü oynuyoruz umarım kötü oynama devresini atlatmışızdır aslanlara canı gönülden tebrik ediyorum umarım banvit maçını alıp yolumza emin adımlarla devam ederiz.

Amatör branşlardaki kadrolarada umarım çomak sokmazlar..Efes hocası gitmiş..Muhakkak Oktay hocaya teklif götürecektir..Taraftarmızın sahip çıktığı gibi yönetiminde hocamıza çıkması lazım.Kadrolar bozulmaması lazım..Nokta transferlerle çok daha iyi oluruz..Futbolun içine ettiler..Lütfen bu bataklıkta açan tek gülümüzüde soldurmasınlar:)

biri facebook da yazmış ligi 2. bitirmek daha mantıklı aslında ...

LiGi LiDER BiTiRMEK AVANTAJ OLUR MU?

Benim tahminime göre ligi lider bitiren takim, ceyrek finalde Antalya Büyüksehir Belediye ile eslesir. Yari finalde ise su anki duruma göre Efes Pilsen - Besiktas Cola Turka galibi ile eslesir.

Ligi 2. bitiren takim ise ceyrek finalde Olin Edirne ile eslesir. Fenerbahce Ülker 2. olursa seriye 1-0 önde baslar. Biz Edirne'deki mactan maglup ayrilirsak ve ligi 2. bitirirsek, Edirne'ye karsi ilk maci da kaybettigimiz icin seriye 1-0 geride baslariz.

Bu seriyi gecen takim yari finalde Banvit - Karsiyaka galibi ile eslesir. Banvitle haftaya deplasmanda oynayacagimiz maci kazanmamiz halinde olasi bir play-off eslesmesinde Banvit'e karsi 1-0 önde baslar ve ev sahibi avantajini da elde ederiz ve final yolunda önümüz oldukca acik olur.

Bunlar su anki duruma göre benim tahminlerim, ama su kesinki lider bitirmek cok büyük avantaj degil bana göre. Final serisinde ev sahibi avantajini getirir ancak yari finalde elenme sansini da yükseltir bence. Yari finalde Besiktas ligi lider bitiren takimla eslesir diye düsünüyorum. Banvit ile de 2. olan takim eslesir. Banvit'i tercih ederim kesinlikle. (Salih)

ALINTI

Üst Alt