BBL H:23 | Banvit 75-67 Galatasaray C.C | 27 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:23 | Banvit 75-67 Galatasaray C.C | 27 Mart | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:23 | Banvit 75-67 Galatasaray C.C | 27 Mart | Maç Sonucu

En azından avantajı vermedik.

Zaten Jerry'nin 27 dakika oynadığı bir maçı kazanmamız mümkün değil Banvit'ten fazla top kaybı yaptı neredeyse. Rancik de en rezil maçını oynadı. 0 sayıyla tamamladı maçı.

Sayi atan oyuncularimiz :

Josh Shipp 2 Sayi

Jerry Johnson 10 Sayi

Preston Shumpert 10 Sayi

Tutku Acik 16 Sayi

Luksa Andric 12 Sayi

Haluk Yildirim 3 Sayi

Evren Büker 2 Sayi

Ermal Kurtoglu 12 Sayi

Banvit artık maç kaybetmez 3. bitirebiliriz ligi tek şansımız haftaya Efes yenebilir ama çok zor

Bu takımın kurtuluşu Omar Cook beyler.Yazın başından beri diyorum.Lazım adam.Sistem oyuncusu diye.Umarım alınır seneye.

Bu takımın kurtuluşu Omar Cook beyler.Yazın başından beri diyorum.Lazım adam.Sistem oyuncusu diye.Umarım alınır seneye.

Zaten net bir şekilde oyun kurucu almamız lazım. Hedefleri yüksek tutmak için de Omar Cook seviyesinde bir guard alınmalı.

Aynen bu yıl şampiyonluk beklemiyorum ben.Jj ve Tutku pg rotasyonu ile başarılı olmamız mümkün değildir. Seneye bir yabancı Cook gibi kariyerli bir Pg ve standart bir 5 numara yeter.Kadroyu korumak şartıyla.

Aynen bu yıl şampiyonluk beklemiyorum ben.Jj ve Tutku pg rotasyonu ile başarılı olmamız mümkün değildir. Seneye bir yabancı Cook gibi kariyerli bir Pg ve standart bir 5 numara yeter.Kadroyu korumak şartıyla.

Aslında yapılacaklar az çok belli. Johnson gidecek, Rancik gidecek, Shumpert Türk olacak. 3 tane yabancı kontenjanı açılacak. Haluk da sezon sonu bırakır büyük ihtimal.3-4 sağlam takviyeyle ve en önemlisi Oktay Mahmudi'yle başarı gelecektir mutlaka. Zaten bu sezon final oynasak yeter.

Canları sağolsun mücadeleyi görmek yetti.Yalnız Shumpert'i Türk statüsünde oynatamamamız takıma çok zarar veriyor özellikle uzun rotasyonundaki eksiklikler böyle maçlarda daha bir belli oluyor.

Aslında yapılacaklar az çok belli. Johnson gidecek, Rancik gidecek, Shumpert Türk olacak. 3 tane yabancı kontenjanı açılacak. Haluk da sezon sonu bırakır büyük ihtimal.3-4 sağlam takviyeyle ve en önemlisi Oktay Mahmudi'yle başarı gelecektir mutlaka. Zaten bu sezon final oynasak yeter.

aynen ama gelecek 3yabancı çok kaliteli olmalı.jery gibi vasat olmamalı.

jerry rancik caner haluk gider. shipp süpheli gitmesi dış şutu çok zayıf 2 numaraya şütör şart.çok iyi bir guard ve 5 numara şart iyi bir şütör de alınırsa tamamdır. keremlerden birini de katarsak takıma müthiş olur

bu sezon ortasında serkan erdoğanı alsaydık çok şey kazanacaktık.

tayloru yollayıp jerrynin yerine serkanı alabilirdik.

serkan hem bencten skor gücü getirirdi hemde kısa süre guardda oynardı.

bu sayede evreni guarda çekip yabancı 4 numara alabilirdik.

açıkçası kazanmamız gerekirdi.şimdi olin ve fenerbahçe deplasmanlarından birinden galibiyetle dönmemiz gerek.

sezonun en kritik maçıydı belki de. 2.liği geri almak lazım banvitten

bu maci cok kolay kazanirirz aliriiz diyenler nerdesiniz neye guvenerek boyle konustunuz anlamadim gorduk babayi sezonun en onemli maci sen bu maci almasen hangi maci alirsin play off kadari bu mac belirliyecekti hadi hakimizda hayirlisi sakin samiyonuluk beklemeyin bu sezon icin belki gelecek sezon 2-3 oyunu yolayip yerine eurolig kalitesine adamlar ile final oyunariz.

Bu takımın final oynaması büyük başarı olur. Şuan ligde 2. olmamız bile büyük başarı, Oktay Mahmudi nin bunda payı çok büyük. Müthiş savaşan bi takım yarattı. Jerry, Rancik, Ship, Andric bu takımı şampiyon yapacak oyuncular değil. Türklerimizde çok kaliteli değil. Bjk nin kadro bile bizim kadrodan daha iyidir. Şuan 2. yiz diye şampiyonluk beklemek yanlış olur. Final oynamak büyük başarı olur.

Üst Alt