BBL H:30 | Galatasaray C.C. 86-92 Antalya BB | 7 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:30 | Galatasaray C.C. 86-92 Antalya BB | 7 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:30 | Galatasaray C.C. 56-66 Antalya BB | 7 Mayıs | 4.Periyot | Spormax

Ermal saçma bir atış yaptı..şimdi yırtın..ship desne hala takımda tutuluyor..

Cevap: BBL H:30 | Galatasaray C.C. 56-66 Antalya BB | 7 Mayıs | 4.Periyot | Spormax

ben böye rahatlık görmedim takımda. tofas bize nekadar küfür etse haklı..

besiktasla 1-0 önde başlıyacaz tamam ama yarı finalde fener gelcek karsımıza. sunları efesle birbirne düsrcektik ama nerde bizde o kabiliyet..

Cevap: BBL H:30 | Galatasaray C.C. 86-92 Antalya BB | 7 Mayıs | Maç Sonucu

6 oyuncuyla oynadilar ve yendiler bizi. bu baldan baska birsey degil.. Hepsi acele 3lüklerdi hepsi girdi..

Takimimizla gurur duyuyorum!

Sağlık olsun, Banvit'e saha avantajını vermek kötü oldu. Beşiktaş'ı zorlansak da geçeriz.

86-92

Bazı yenilgiler vardır , sonun başlangıcıdır. Biz bu takımın ve Oktay Hoca'nın sonuna kadar arkasındayız. Beşiktaş'ı da eleyeceğiz.

Bu maçta hakeme falan suç bulmayın..Shiple,Ermalle falan bu iş olmaz..En kritk yerde atış kaçırıyorlar..Topkaybı yapıyorlar..

Adamlarında her attıkları girdi..Sinancan hep zorlama atış yaptı hepside girdi..

Brandon Buckman bundan sonra takip edeceğim bakalım nasıl oynuyacaksın Fenerbahçe Ülker serisinde.:lol:

Bu sonuçla Antalya B.B. ligi 8. bitirerek Play-Off'lara kaldı..

herkes fb ile oynuyoruz diyor hayır baanvitle oynucaz ama saha avantajı onlara geçti

antalya bize aslan kesildi fb ile oynayacakları maçta ne yapacaklar çok merak ediyorum

Banvit / Olin Edirne - Galatasaray / Beşiktaş

Fenerbahçe / Antalya - Efes Pilsen / Karşıyaka

Üst Alt